Autor Tema: Auto-Hermes - Subotica - ovlašćeni Skoda servis i prodaja  (Pročitano 1127 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Preduzeće Auto-Hermes

Ovlašćeni smo prodavci i serviseri ŠKODA automobila. Prodaja vozila se obavlja sa lagera ili po porudžbini za željene modele van standardne opreme. Možete sami opremiti vaš automobil uz široku ponudu dodatne opreme. Kupovinu vozila možete obaviti po sistemu staro za novo, putem lizinga ili kredita.

Ovlašćeni smo serviser ŠKODA vozila, posedujemo aparate za dijagnostiku, specijalne alate, kao i svu opremu za brzo i kvalitetno servisiranje vašeg vozila. Vršimo prodaju i ugradnju originalnih rezervnih delova što garantuje dugovečnost vašeg automobila, kontrola geometrije automobila, vulkanizerske usluge, dopuna i servis autoklime, kao i usluge tehničkog pregleda, osiguranja i registracije.

Horgoški put 19a
24413 Palić

tel/fax: 024/753-555

radno vreme:
radnim danom od 8:00 do 16:00
subotom od 8:00 do 12:00

https://www.autohermes.rs/
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Apatinac

Odg: Auto-Hermes - Subotica - ovlašćeni Skoda servis i prodaja
« Odgovor #2 poslato: 26. Jun, 2019. 20:29 »
Samo da dodam da je ovde radio cika Rale (Ratko Belic) koji je prof. Dr. za sautomobile.
Meni je licno preko telefona pronasao kvar jer su mi svabe htele pola auta da zamene a on mi je nasao kvar koji je bio pet sekundi rada i nula dinara.
Jako dobar i posten covek.
  • Vozi: Octavia II 1,6 tdi

Van mreže Robby

Odg: Auto-Hermes - Subotica - ovlašćeni Skoda servis i prodaja
« Odgovor #3 poslato: 03. Avg, 2019. 09:52 »
Mogu da kazem da su ovi dosta ok. Zakazivanje se radi telefonom,precizni su. Zeninu Corsu smo tu vozili na komplet ciscenje,dezinfekciju i dopunu klime. Moja Ibiza imala problem sa zadnjom desnom bravom,ljudi korektni,rekli,slobodno nadji ispravan polovan deo i ugradicemo. Brava me kostala sa neta 3000 din i oni su uzeli za ruke manje od 2000 din. Sledece god vozim kod njih za servis klime i Ibizu. Vidim da dosta lepih novih Skoda ide kod njih na redovan servis. Cisti,kulturni.
  • Vozi: Seat Ibiza 1,4 16v 63kW LPG



Pretraga foruma [Google]