Autor Tema: Fabia 2 1.4 16V akumulator  (Pročitano 3481 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Ljuba

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #30 poslato: 03. Dec, 2023. 20:59 »
@wiyax kao sto kazes, malo koristis auto a to su situacije koje aku "ne voli". Na stranu prica o garanciji, zarad zdravlja akua imas izbor ili da cesce okrenes koji krug ili da ga kacis na punjac.
Onako off topic, koliko je auto presao?
  • Vozi: Fabia 2

Van mreže maradona

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #31 poslato: 03. Dec, 2023. 21:13 »
Ne bih se slozio. U mom slucaju, auto je najnormalnije palio. Dan pred otkaz, najnormalnije do i sa posla. Ujutro nista, nada, zilch, squat, nic, niets, niente, nimic, rien..
Isto se desilo nama na drugom autu pre 7-8 godina. Isli smo iz NS, stali na odmaraliste i nije hteo da upali vise, bez ikakvih znakova je otkazao.

Van mreže wiyaxZapočeo temu

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #32 poslato: 03. Dec, 2023. 21:21 »
@Ljuba
Kupljen nov pre 15 godina, prešao oko 120.000. S tim što zadnje dve nije ni 5.000. I ja sam kontao da mu ne odgovara što se ne pali po 7 dana, a i kad se upali ide max 15ak km u jednom pravcu. Pretpostavio sam da se stajanjem polako prazni i u toj kratkoj vožnji ne stigne da se dopun...pa onda još nije ni garažiran...zato sam i pitao da li je u tom slučaju pametnije uzeti 44Ah pre onog od 54, jer će posle takvih nedovoljno dugih vožnji ipak biti malo puniji.

Na mreži Ljuba

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #33 poslato: 03. Dec, 2023. 21:22 »
@maradona o da, mnogo je takvih slucajeva. Bio sam malo skeptican dok nisam osetio na svojoj kozi. Verujem da ima veze sa pricom od ⬆️, SEE trzistu kom pripadamo.
  • Vozi: Fabia 2

Na mreži Ljuba

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #34 poslato: 03. Dec, 2023. 21:26 »
@wiyax auto ti je pravi 💎, tacan omer mehanike i elektronike. Cuvaj ga, takvi se vise ne prave. U slucaju prodaje, rado bih ga posedovao 🤤 😄
  • Vozi: Fabia 2

Van mreže wiyaxZapočeo temu

Odg: Fabia 2 1.4 16V akumulator
« Odgovor #35 poslato: 03. Dec, 2023. 21:33 »
Hvala, hvala.
Nije loš...ima sitnih gluposti, tipa onaj mikroprekidač i slično, ali ide lepo. Jedino što sam morao da menjam ecu, ali to još uvek nisam ubeđen da je bio problem do njega.



Pretraga foruma [Google]