ŠKODA SUV > KAMIQ 2019

KAMIQ dnevno svetlo ne radi

(1/2) > >>

dzaDza:
Evo da podelim još jednu novinu, na 30.000km mi izbacuje grešku za desno dnevno svetlo, nakon gašenja automobila greska se gasi i svetlo počinje da radi, nakon nekog vremena u vožnji opet izbaci grešku. Obavestio sam servis, cekam odgovor. Da li je neko imao sličan problem?

observer:
Izgleda kod V.A.G normalna stvar. Na Polu mi je tako povremeno prijavljivao poziciono svetlo (a radilo uredno). A sad na Golfu ponekad svetlo tablice (a takođe svetlo radi uredno). Samo da napomenem, nemam nikakve LED budževine, sve mi je fabrički na autu.
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).

zzeelljjkkoo:

--- Citat: observer  19. Mar, 2024. 14:43 ---Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).

--- Kraj citata ---
И мени на Мериви за 15ак дана фабрички аку треба да напуни 7 година (и крене у школицу  :))), једно годину и по "размишља" и "стење" кад пали, али пали!

Плаћа пиће коме првом дефинитивно откаже!

dzaDza:

--- Citat: observer  19. Mar, 2024. 14:43 ---Izgleda kod V.A.G normalna stvar. Na Polu mi je tako povremeno prijavljivao poziciono svetlo (a radilo uredno). A sad na Golfu ponekad svetlo tablice (a takođe svetlo radi uredno). Samo da napomenem, nemam nikakve LED budževine, sve mi je fabrički na autu.
Sumnjam na oslabljeni (star) akumulator (moj već ima 7 godina, fabrička ugradnja).

--- Kraj citata ---

Akumulator verovatno nije, auto je napunio godinu dana, i prekid rada dnevnog svetla se desi u toku vožnje. Čim auto ugasim i opet upalim greska nestane i dnevno svetlo opet radi. Cekam servis pa cu videti šta dalje.

zzeelljjkkoo:
Зна ли неко да ли се ЛЕД светла на колима, било које (дневна, фарови, задња, мигавци, ...), сматрају потрошним материјалом или подлежу фабричкој гаранцији?

Кућне ЛЕД сијалице се сматрају за електронске уређаје и имају најмање 2 године гаранције.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju