Autor Tema: Favorit Problem sa pozicionim svetlom.  (Pročitano 1025 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ugljesa50Započeo temu

Favorit Problem sa pozicionim svetlom.
« poslato: 13. Maj, 2019. 20:22 »
Skoda Favorit 136L. Kada upalim poziciono svetlo, svetlo se upali ali se gase migavci brisaci, twemperatura motora padne na nulu. Kada ugasim poziciju, migavci i brisaci normalno rade. Ako je neko imao taj problem  i resio ga neka napise u komentaru.
  • Vozi: Skoda Favorit 136

Van mreže crtacrta

Odg: Favorit Problem sa pozicionim svetlom.
« Odgovor #1 poslato: 14. Maj, 2019. 05:36 »
problem ti je u masi, da li na svijetlu, motoru brisača ili žmigavca .... to ne znam
  • Vozi: octavia 1.6 mpi ,LPG

Van mreže ugljesa50Započeo temu

Odg: Favorit Problem sa pozicionim svetlom.
« Odgovor #2 poslato: 14. Maj, 2019. 11:06 »
Masa je ok. Migavci i brisaci, kao i kratka i duga svetla  rade saveseno kada nije upanjeno poziciono svetlo. Kada se upali poziciono svetlo i brisaci i migavci prestaju da rade ili se ne mogu ukljuciti ako nisu bili ukljuceni. kada se ugasi pozicija sve ponovo proradi kako treba.
  • Vozi: Skoda Favorit 136

Van mreže ugljesa50Započeo temu

Odg: Favorit Problem sa pozicionim svetlom.
« Odgovor #3 poslato: 26. Maj, 2019. 11:39 »
Nisam otkrio u čemu je problem, mozda je neka struja išla na masu, mozda u je problem u ploci sa osiguracima. Kratko svetlo je potpuno crklo. Releji i osigurači su bili ok. Prekidač za poziciono i kratko svetlo sam potpuno otkačio od fabricke instalacije. Kupio sam kablove 1.5 kvadrata dva releja za kratko i dugo svetlo i jedan preklopnik i uradio novu instalaciju za poziciona, kratka i duga svetla. Sve sada radi savrseno. Poziciona svetla se pale direktno preko prekidača, kratka ili duga se pale preko prekidača i releja.
  • Vozi: Skoda Favorit 136



Pretraga foruma [Google]