Autor Tema: Virtual cockpit ne radi mapa  (Pročitano 1303 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vlada-bgZapočeo temu

Virtual cockpit ne radi mapa
« poslato: 15. Feb, 2024. 23:15 »
Caos,

Od juce nece da mi ucita mapu na virtual cockpitu. Navigacija radi normalno, ali na VC samo prikaze mrezu ili kompas sa ikonom automobila. Da li je neko imao slican slucaj i kako da se resi ovaj bug?

U pitanju je Kodiaq 11.2019. god.

Hvala.
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže DarkoNS1987.

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #1 poslato: 16. Feb, 2024. 14:16 »
pogledaj u navigaciji da li je slucajno promenjeno da mapa ide na radio a kompas na instrument tabli. Ne moze mapa i na jednom i na drugom.
  • Vozi: Octavia 1.6 tdi 2018. Style

Van mreže vlada-bgZapočeo temu

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #2 poslato: 16. Feb, 2024. 17:32 »
Probao sam, nece. Prikaze samo navodjenje ili kompas ali nece mapu, ostane crno kad treba da je prikaze. Update-ovao mi je covek danas software ali nije resen problem. Mogu da probam sa skidanjem kleme ali ako je nekli bug ne verujem da cu trajno resiti problem sa tim.
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže romano_st

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #3 poslato: 16. Feb, 2024. 23:09 »
pozdrav, imas u postavkama navigacije da prikazuje na visenamjenskom displayu ili provaj onom tipkom na desnoj strano volana izabrat da prikazuje na vc, to ti se desi svaki put kad ukljucis navigaciju da prikazuje strelice
  • Vozi: Kodiaq,Fabia 4

Van mreže vlada-bgZapočeo temu

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #4 poslato: 17. Feb, 2024. 11:04 »
Probao sam da prebacim na volanu, kaze ucitava se mapa i onda prikaze praznu mrezu sa crnom pozadinom.
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže romano_st

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #5 poslato: 17. Feb, 2024. 20:00 »
a jbg onda je neki bug, provaj onda klemu odspojit, posli ce doci x gresaka al ce sve otic nakon minut dva i kad napravis par sto metara, obavezno smotaj volan lijevo-desno, spusti i digni sve prozore da se zapamte end pointi, mozda ti se i tvoj profil izbrise.....i da jedno pitanje plaćaš li škoda connect i online usluge??
  • Vozi: Kodiaq,Fabia 4

Van mreže vlada-bgZapočeo temu

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #6 poslato: 18. Feb, 2024. 09:42 »
Nisam koristio skoda connect do sada, ali kad si pomenuo vec napravio sam nalog.  :))
Da li mi to moze pomoci mozda kad se povezem?
  • Vozi: Kodiaq

Van mreže hirurg

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #7 poslato: 18. Feb, 2024. 10:03 »
Koji ce ti to? Placas pretplata za gluposti...
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže vlada-bgZapočeo temu

Odg: Virtual cockpit ne radi mapa
« Odgovor #8 poslato: 18. Feb, 2024. 11:30 »
Ma ne treba mi, ali rekoh ako povezem da li ce resiti problem. Probacu iza nedelje da se neko nakci preko obd na VC i da odradi neki reset.
  • Vozi: Kodiaq



Pretraga foruma [Google]