Autor Tema: Centralna brava  (Pročitano 129 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži MitarZapočeo temu

Centralna brava
« poslato: 27. Apr, 2024. 18:59 »
Dobar dan, imam problem sa centralnom bravom, nece da mi zakljuca auto na daljinski a ne mogu ni iz kabine na dugme stim da  na daljinskom mi otključavanje radi i dava sva 4 migavca tako i iz kabine, i gepek mi me funkcioniše a Osiguraci svi ispravni, pa da li je neko imao slican problem. Hvala pozdrav                           Skoda Octavia 2010 77kw

Na mreži soneje

Odg: Centralna brava
« Odgovor #1 poslato: 27. Apr, 2024. 19:59 »
Verovatno je mikroprekidač neki u kvaru ,moguće da je u  prednjim levim vratima.Prekontroliši žice u gumi između vrata.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4MPI

Na mreži MitarZapočeo temu

Odg: Centralna brava
« Odgovor #2 poslato: 27. Apr, 2024. 21:32 »
Zice su u redu a da li je mikro prekida poveza sa bravom od gepek vrata posto su mi i ona stala sa radom

Van mreže hirurg

Odg: Centralna brava
« Odgovor #3 poslato: 27. Apr, 2024. 21:45 »
Moras dijagnostikom. Mozda je komfortni modul. A mozda zeza neki mikro prekidac. I onda misli da je auto otvorenih vrata pa nece da zakljuca.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže bgdvinko

Odg: Centralna brava
« Odgovor #4 poslato: 28. Apr, 2024. 08:32 »
Ja sam imao slican problem na fabiji.
Evo link, pa procitaj da sad se ne ponavljam sta sam radio.
skodaforum.RS »ŠKODA Fabia »FABIA 2007-2014 »FABIA HTP (2007) PROBLEM zakljucavanja vrata
To me je ovako popravito sluzilo neko vreme i opet nastao problem. Resio sam kupovinom nove brave koja je i sad super. Kostala je koliko se secam negde oko 4500 din. sto je i prihvatljiva neka cena.
« Poslednja izmena: 28. Apr, 2024. 08:37 bgdvinko »
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007



Pretraga foruma [Google]