Autor Tema: Zanimljivi oglasi  (Pročitano 14103 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže slobodanalex

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #75 poslato: 23. Okt, 2019. 22:28 »
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #76 poslato: 23. Okt, 2019. 23:25 »
Hahahaha, sinoc sam citao opis, nema dalje

Sent from my SM-A920F  


Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #77 poslato: 23. Okt, 2019. 23:38 »
Hahahaha, sinoc sam citao opis, nema dalje

Sent from my SM-A920F

Ja sam surovo realan 😂
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #78 poslato: 23. Okt, 2019. 23:40 »
I meni isto... =))
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15260166/skoda-octavia-vrs-black-edition

Bolje izgubim 10 min za opis nego svaki put po pola sata za raznolika glupa pitanja preko telefona . Molim lepo citaj pa zovi 😁
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže djordje48

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #79 poslato: 24. Okt, 2019. 09:22 »
odlican opis! :bravo:  ne sumnjam da ce naici pravi kupac! i cena je ok. Ubedjen sam da ce se pojaviti pravi kupac, jer uvek tako bude. Ima pacenika koji zovu radi reda i smaraju, al se uvek pojavi pravi kupac. Dacu ti savet koji uvek dajem svima: nikako ne daj auto ni jedan jedini dan bez kupoprodajnog ugovora, nikakvo ovlascenje. Za probu si sam sve napisao, najpre pare na sunce. Ko ima ovolike pare, ima I 100 evra za prenos sigurno, tako da tu nema izgovora :bravo:

Van mreže Nidza Opc

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #80 poslato: 24. Okt, 2019. 10:07 »
Buca Skoda Mladenovac:skroz ok cena za lepo skockanu octavi-u  ;) zelim ti da je sto pre prodas  :)
koji model audia juris? ja sam imao 8P
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #81 poslato: 24. Okt, 2019. 10:55 »
odlican opis! :bravo:  ne sumnjam da ce naici pravi kupac! i cena je ok. Ubedjen sam da ce se pojaviti pravi kupac, jer uvek tako bude. Ima pacenika koji zovu radi reda i smaraju, al se uvek pojavi pravi kupac. Dacu ti savet koji uvek dajem svima: nikako ne daj auto ni jedan jedini dan bez kupoprodajnog ugovora, nikakvo ovlascenje. Za probu si sam sve napisao, najpre pare na sunce. Ko ima ovolike pare, ima I 100 evra za prenos sigurno, tako da tu nema izgovora :bravo:

Hvala . Prijatelj je imao problema kad je prodavao gti , dolazili su ljudi samo da probaju kako ide , daleko su bili od kupaca zato sam napisao za pare . A za kupoprodajni da , tu se slazemo potpuno  :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #82 poslato: 24. Okt, 2019. 10:58 »
Buca Skoda Mladenovac:skroz ok cena za lepo skockanu octavi-u  ;) zelim ti da je sto pre prodas  :)
koji model audia juris? ja sam imao 8P

Au odlican ! Pa upravo 8p ili model posle 8v ako ima neki za normalne pare , posto za rs3 uglavnom preteruju . A svidja mi se i a5 kupe 3.0tdi mozda i to . U svakom slucaju ne sumnjam da cu obici celu germaniju  :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #83 poslato: 24. Okt, 2019. 11:03 »
Nemoj, Buco A3, mali je u poređenju sa Oktavijom.
Srećno sa prodajom.
Da mi nisi uvalio ovu glavu i da nisam popravio auto, pa i da razmislim.
Ovako, I'll pass.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka

  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #84 poslato: 24. Okt, 2019. 11:18 »
Nemoj, Buco A3, mali je u poređenju sa Oktavijom.
Srećno sa prodajom.
Da mi nisi uvalio ovu glavu i da nisam popravio auto, pa i da razmislim.
Ovako, I'll pass.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka

Priznajem , kriv sam sto uvaljujem dobre delove ! E ali i dalje cekam neke pregovore po pecenjarama  =))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #85 poslato: 24. Okt, 2019. 11:27 »
Čekam i ja da skupim sve članove upravnog odbora.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka

  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže Maksimus

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #86 poslato: 24. Okt, 2019. 14:23 »
Au odlican ! Pa upravo 8p ili model posle 8v ako ima neki za normalne pare , posto za rs3 uglavnom preteruju . A svidja mi se i a5 kupe 3.0tdi mozda i to . U svakom slucaju ne sumnjam da cu obici celu germaniju  :))
Za dobar ovaj novi rs3 mozes da kupis i o3 rs i prosli rs,pa i da ti ostane nesto za gorivo  :)) . A i nema neke naznake da ce im cene padati jer je od 2019 uveden opf filter pa je zvuk osetno losiji,sada je najcenjeniji primerak iz 2018  =))
Rs3 je definitivno zanimljiva opcija,redni petaci su postali jedni od najredjih motora,a imaju sjajan zvuk.
Mada ako zelis dobar hot hec,leon cupra ili golf 7r su sjajne opcije,a i padaju taman izmedju o3 i rs3.
Nek je sa srecom prodaja  bravo2

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #87 poslato: 24. Okt, 2019. 16:12 »
Za dobar ovaj novi rs3 mozes da kupis i o3 rs i prosli rs,pa i da ti ostane nesto za gorivo  :)) . A i nema neke naznake da ce im cene padati jer je od 2019 uveden opf filter pa je zvuk osetno losiji,sada je najcenjeniji primerak iz 2018  =))
Rs3 je definitivno zanimljiva opcija,redni petaci su postali jedni od najredjih motora,a imaju sjajan zvuk.
Mada ako zelis dobar hot hec,leon cupra ili golf 7r su sjajne opcije,a i padaju taman izmedju o3 i rs3.
Nek je sa srecom prodaja  bravo2

Pa da zato i drze nenormalnu cenu  :)) . Da golf 7r jeste zanimljiva opcija , ali dobaijam mnogo manji auto nego o3 vrs koji sa minimalnim modifikacijama moze da se digne na 330ks cak i malo preko . Videcu jos sta kako , par puta sam hteo da odem po auto ali me koci jer bi bio 5ti u kuci , kad prodam bilo koji pa polako .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Maksimus

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #88 poslato: 24. Okt, 2019. 16:29 »
Nikako o3 a da nije rs230,zbog limited slip diffa,pogotovo jer hoces da ga tjuniras.
Golf r ili cupra sw imaju 4x4,sto je u otezanim uslovima u saobracaju ipak osetna prednost.
Golf r takodje ima i veci potencijal zbog veceg turba,a i ako ti gepek i velicina igraju bitnu ulogu onda karavan varijanta  ;) .
U svakom slucaju kma dosta izbora u toj klasi,i tesko da se sa nekim od njih moze pogresiti.

Ako hoces komforniji i luksuzniji auto koji mozes dosta da nasviras a sa nekim modifikacijama na vesanju i da ucinis preciznijim onda vidi i superb 280  :))

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #89 poslato: 24. Okt, 2019. 16:37 »
Nikako o3 a da nije rs230,zbog limited slip diffa,pogotovo jer hoces da ga tjuniras.
Golf r ili cupra sw imaju 4x4,sto je u otezanim uslovima u saobracaju ipak osetna prednost.
Golf r takodje ima i veci potencijal zbog veceg turba,a i ako ti gepek i velicina igraju bitnu ulogu onda karavan varijanta  ;) .
U svakom slucaju kma dosta izbora u toj klasi,i tesko da se sa nekim od njih moze pogresiti.

Ako hoces komforniji i luksuzniji auto koji mozes dosta da nasviras a sa nekim modifikacijama na vesanju i da ucinis preciznijim onda vidi i superb 280  :))

Slazem se za 230 . A za 280 superb mi svi pricaju , ali bukvalno svi  :)) . Samo karavan i dolazi u obzir , bas bas ako neki hecbek/limuzina bude u top stanju pa i ajd .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !



Pretraga foruma [Google]