Autor Tema: Dekorativna folija na tabli  (Pročitano 2093 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Dekorativna folija na tabli
« poslato: 22. Nov, 2014. 00:05 »
Nova Fabia III imaće mogućnost personalizacije prednje konzole isred suvozača sa nekim predefinisanim motivom ili sa motivom koji vlasnik odabere. Ceo panel se oblepi tankim filmom, tako da može kasnije da se skine i zameni sa drugim motivom.
Ovo je rezervisano samo za Piano crno i bele table.


Postoji i uputstvo za lepljenje.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Filip

Odg: Dekorativna folija na tabli
« Odgovor #1 poslato: 22. Nov, 2014. 15:31 »
Meni je ovo kičerica, oduvek sam se grozio table u boji, ok su mi klavir crna ili brušeni aluminijum srebrna.  :)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže djordje48

Odg: Dekorativna folija na tabli
« Odgovor #2 poslato: 22. Nov, 2014. 21:27 »
ocigledno da hoce da privuku mlade. ali pored najnovijeg klija ili korse, pricam o stilu, nece se neko ko ima 20 do 30 godina preterano lepiti za fabiju 3.sem nas ljubitelja... :RR)  ja sam npr kupio svoju drugu fabiju od coveka koji je taj auto nov svojoj cerki kupio za 18 rodjendan. i prodao ga je jer se njoj nije svideo, ona hoce golfa 6. posto je u srbiji sve naopako, sumanuto....da je meni tata poklonio za 18 ti bilo koji nov auto, ja se ne bih bunio.... :-\ mamini i tatini sinovi i kceri sigurno nece lepiti tu foliju, vec ce lepiti nesto drugo u nekom A1, miniju i sl....ali opet, nisu u skodi mislili na nas kad su spremali tu opciju sa folijom vec na normalne mlade ljude u svetu wac1



Pretraga foruma [Google]