Autor Tema: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...  (Pročitano 8896 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže djordjebgZapočeo temu

Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« poslato: 11. Feb, 2015. 15:43 »
Danas sam prvi put video i sedeo U FAbiji 3. U pitanju je papreni 1.4tdi sa 90ks. Veoma lep auto, ne bas lepe cene. Uveli su osvezenja u unutrasnjosti, auto je crven spolja, ali se to prenelo i unustasnjost pa su bokovi i savovi sedista takodje u crvenoj boji kao i jedan deo tapacirunga vrata. Multimedija mi se ne dopada, rezlucija ekrane je veoma losa, verovatno je Swing model znacajno bolji. Na kraju ostaje cena koja je po meni za 1000 evra skuplja nego sto treba da bude.











« Poslednja izmena: 11. Feb, 2015. 15:52 djordjebg »

Van mreže olajkris

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #1 poslato: 11. Feb, 2015. 21:42 »
Kako celicne uticu na izgled... Steta ovako mnogo lep po meni i spreda i od pozadi....

Van mreže Sloba011

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #2 poslato: 12. Feb, 2015. 00:22 »
Video sam plavu Fabiju na Nbgd, spolja mi se svidja mnogo više nego moja (mk2), unutra takodje ali ne znam sta im se desilo pa da stave na udarno mesto sa ratkapnama. Ruzno do bola. IMHO, verzija Ambient sa 1.2TSI treba da ide na tik ispod 10k eura i napravice pometnju u toj klasi. Prijatelj probao 1.0 75ks kaže "jedva ide" :-)
  • Vozi: Škoda Fabia 1.2HTP

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #3 poslato: 15. Feb, 2015. 01:02 »
Јутрос у "рану зору" свратих нешто до Алпроса и видјех да је и њима у салон стигла нова Фабија (прошле седмице). За разлику од већ показане овде ова је била са средњим пакетом опреме + још неким додацима (мотор 1.2 TSI 90ks) :bravo:
Нисам имао времена да детаљно загледам, накратко сам сјео унутра, опипао шта ме интересовало, направио пар брзинских фотки (у прилично мрачном салону, па је то уз журбу утицало на нешто лошије фотке)...први утисци су позитивни, квалитет материјала бољи него на mk2, сједишта су ми супер (обзиром на она у mk1 и mk2 изгледају ми много боља, удобност је тешко процијенити без вожње)...штуро од мене, али такво је било и разгледање ooops1












Van mreže Turbo

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #4 poslato: 15. Feb, 2015. 03:26 »
Koliko je para ova?

Huawei P6 TT


Van mreže hirurg

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #5 poslato: 15. Feb, 2015. 10:22 »
Jel ovo skoda ili fiat stilo????
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #6 poslato: 15. Feb, 2015. 12:14 »
Koliko je para ova?
Не знам прецизно, око 11.000 евра. Додатно уз Ambition пакет опреме има color concept (или како се већ зове ово комбиновање боја), 16" црне фелне, Swing, sunset, наслон за руку и још нешто, не сјећам се тачно шта...

Што, хоћеш старо за ново? :P

Van mreže Turbo

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #7 poslato: 15. Feb, 2015. 12:36 »
Što da ne, ako pređem kod nekog notara da radim :-P B-)

Huawei P6 TT


Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #8 poslato: 15. Feb, 2015. 12:41 »
Не причај свашта...ти као да ниси Србин...знаш ли ти шта су државне јасле? ;D ;D ;D

Рече ми друг да је пробао све комбинације мотора, а да би његов избор био 1.4 TDI од 90ks...каже да је возио и скоро сва возила конкуренције и да му је Фабија стварно најбољи избор када се све узме у обзир :) Иначе, момак ради као продавац у Шкоди, а причамо отворено, другарски...није ово прича за "клијента" ;)

Van mreže VladaLA

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #9 poslato: 15. Feb, 2015. 13:16 »
Razočaranje osnovnom verzijom ( 8.530€ ) bez radio aparata koji košta 30€
  • Vozi: Škoda Fabia 1.2htp 2006.

Van mreže VladaLA

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #10 poslato: 15. Feb, 2015. 13:25 »
Active sa radio aparatom i podizačima i retrovizorima u boji ( oko 9.200€ )
Ambition sa dvobojnim enterijerom i lcd displejom male dijagonale (oko 10.100€ )
Style verzija će imati veći ekran iz VW vozila sa trobojnim enterijerom itd...
  • Vozi: Škoda Fabia 1.2htp 2006.

Van mreže VladaLA

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #11 poslato: 15. Feb, 2015. 13:27 »
Evo je Style verzija sa velikim displejom i trobojnim enterijerom, podizačima, maglenkama...
  • Vozi: Škoda Fabia 1.2htp 2006.

Van mreže Turbo

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #12 poslato: 15. Feb, 2015. 15:19 »
Не причај свашта...ти као да ниси Србин...знаш ли ти шта су државне јасле? ;D ;D ;D

Рече ми друг да је пробао све комбинације мотора, а да би његов избор био 1.4 TDI од 90ks...каже да је возио и скоро сва возила конкуренције и да му је Фабија стварно најбољи избор када се све узме у обзир :) Иначе, момак ради као продавац у Шкоди, а причамо отворено, другарски...није ово прича за "клијента" ;)

Ja sam od ovih ludaka što hoće da rade :D

Na temu, da, dopada mi se, uzeo bih je staro za novo ili prodao ovu za učešće a ostatak na kredu. I mislim da bi mi TSI-90 bio sasvim ok. Baš ću da bacim oko na konfiguratore da vidim što tu ima.:)

Edit: Al što je napraviše ovako visoku nije mi jasno  wac1

Van mreže Neba

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #13 poslato: 15. Feb, 2015. 15:36 »
Edit: Al što je napraviše ovako visoku nije mi jasno  wac1
Ako sudis po slikama iz salona, milim da one nisu prosle nulti servis na kojem se skidaju neki odbojnici radi transporta nakon cega se spusti... Inace visina je standardna za skodu...
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #14 poslato: 15. Feb, 2015. 16:33 »
Није лоша, свиђа се и мени (Combi, наравно) али бих ипак сачекао бар годину дана производње, док прођу цврчци и компанија ;D
Висока, да, али вјеруј да нисам ни обратио пажњу има ли одбојнике...шта значи кад се навикнеш да су фабрички претјерано високе hypno1



Pretraga foruma [Google]