Autor Tema: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...  (Pročitano 23965 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže nkteam

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #135 poslato: 28. Mar, 2017. 14:26 »
Ovo za veličinu gepeka sam i ja pisao. Trebalo bi to razjasniti.

I ja sam za vikend imao identican utisak, tj. da nema toliko veci gepek od O3 koliko bojke kazu.
Dok sam cekao da redovan servis bude gotov, usao sam u salon na NBGD i otvorio gepek kod Kodiaqa i O3 i uporedjivao.
Ne izgleda mi dublji, a jedino objasnjenje sam imao da je razlika u zapremini eventualno zbog visine.
Mada, jako puno prostora je otislo na rezervni tocak, zbog kod je dno gepeka bas visoko.
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže Peja

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #136 poslato: 28. Mar, 2017. 15:53 »
A 4x4? I to bi trebalo oduzeti malo prostora u gepeku.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže voyager

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #137 poslato: 28. Mar, 2017. 18:50 »
Meni je to da je gepek manji od 720 litara zbog rezervnog točka pune veličine napomenuo prodavac u AČ na N. Beogradu.
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže nebojsar

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #138 poslato: 28. Mar, 2017. 20:29 »
Meni se uzivo auto nije dopao. Mislim da je napravljeno previse kompromisa. Zadnja klupa je jako neudobna, pozitivno je sto na njoj ima prostora. Volan je zaista smesan za tu klasu vozila. Prednja konzola kao u nekom kombiju po dizajnu. Suvise tvrde i ruzne plastike. Za prtljaznik imam iste impresije kao i ostali, jednostavno mi ne ide u glavu da onolika guma mora da ide, taj prostor se svakako mogao bolje iskoristiti. Uzivo auto izgleda bolje nego na slikama ali imam utisak da je skoda mnogo cekala jer kad pogledam konkurenciju ima dosta atraktivnijih modela, da je izasao 2014/2015 pravi pogodak ovako ...
  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Van mreže Peja

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #139 poslato: 01. Apr, 2017. 21:45 »
Mitingaši, kako vam se dojmio današnji kodiaq?
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži URKE 80

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #140 poslato: 01. Apr, 2017. 22:32 »
Dojmio,dojmio... Toliko da bih ga rado posedovao.

Послато са Lenovo A2020a40  

  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Van mreže Timmydjame

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #141 poslato: 01. Apr, 2017. 22:44 »
Dok sam cekao da preuzemem auto sa servisa, merkao sam u salonu izlozeni model. Na prvi pogled, nista posebno...iz profila mozda cak i ruznjikav sa previse malim tockovima, a i model je bio u nekoj "smor" sivoj boji. A onda kad sam obratio paznju na detalje, unutrasnjost, utisak se popravio. Ipak, mnoogo jaci utisak mi je ostavio Superb, auto je da zabalavis kao klinac na napolitanke.  Sve stoji, ukusi su razliciti, a i ne mogu se uporedjivati babe i zabe, ali je meni Superb definitivno privukao vecu paznju...
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0 TDI 2006. Elegance

Van mreže batke

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #142 poslato: 02. Apr, 2017. 10:19 »
Meni uživo nije ostavio utisak neke pojave za kojom bih se okrenuo. Unutrašnjost je mnogo bolje odrađena nego spoljašnjost. Naravno uz pravilan tuning styling i to može da se napravi da izgleda svetski  :B=)

A onda čekamo da nam mirkuk38 i aleksandarzlatić nabave stiker "seljo tuning"  =))
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže Peja

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #143 poslato: 02. Apr, 2017. 14:01 »
Znači, k'o i svaka Škoda.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže batke

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #144 poslato: 02. Apr, 2017. 14:17 »
Moja nije takva   :B=)
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže Filip

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #145 poslato: 02. Apr, 2017. 15:44 »
solidan je Kodiaq, mada ništa spektakularno, ovaj na skupu je imao smešne 17" koje izgledaju kao neka za*ebancija na onolikom autu, dopada mi se to što je bio M6, na sajmu je bio izložen model sa DSG-om koji ima ono dugme sa strane toliko plastično i nekvalitetno kao da ga je Dačija napravila, a ono je zapravo deo sklopa koji košta 2.000 E+

daleko sam bolji utisak stekao kada sam sedeo u Seat Ateci, o Tiguanu i da ne pričam... sve u svemu, za mene prosek
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže Peja

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #146 poslato: 02. Apr, 2017. 20:00 »
Mene je Kodiaq uživo oduševio.
Nemojte očekivati da bude prefinjeniji u kvlaitetu enterijera od VW ili Audi. Ipak najveći profit po prodatom vozilu VAG ima kod Škode (plata radnika zanemarljiv faktor).
Što se tiče poređenja kvaliteta materijala sa Dacijom... to je kompliment za Daciju a bruka za Škodu, a primećuje se to još od plastikaneskog enterijera Rapida pa na dalje...
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži hakkler

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #147 poslato: 21. Apr, 2017. 00:27 »
Bili danas..malo ga uživo pogledati izbliza..posjesti pet članova i malo detaljnije ga pregledati..zagnjaviti osoblje pri kraju radnog vremena  :B=)

https://www.youtube.com/watch?v=IkWWcGOunxo

https://www.youtube.com/watch?v=xXUBNIPv5C8

     

Ovo je bio 7 sjedala model Ambiton oprema sa dodacima. Dojam..ogroman je po gabaritima i iznutra i izvana. Interijer..več viđeno..OK.
Po meni je minus..stvarno se treba "popeti" u njega i izlazak nije baš nešto..stvarno je visok. Ova simpl< clever rješenja sa plastikom koja izlazi van i čuva/štiti lak vratiju. nekako mi to djeluje prerasklimano i da neće izdržati 500+ otvaranja vrata. I na kraju cijena je malo too much. (270kkn je bio ovaj)

Van mreže Filip

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #148 poslato: 21. Apr, 2017. 07:18 »
Koja je boja? Dopada mi se. Ovo nije 4x4 za tu cenu?
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Na mreži hakkler

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #149 poslato: 21. Apr, 2017. 11:26 »
Ne znam jel je 4x4..dsg je..pa po cijeni vjerojatno nije. Nismo se previše zagledavali u to...oprema..boja..samo pogledali što na kraju piše ;D
Boja je magnetic ili mato smeđa metalic..

Dobili i neke sitnice za kraj posjeta :)



Pretraga foruma [Google]