Autor Tema: Baterija zamena za kljuca  (Pročitano 10362 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Baterija zamena za kljuca
« Odgovor #30 poslato: 30. Okt, 2022. 15:18 »
*Ako sam u grad nebitno ako "rikne" baterija. Ako nisam vec sam napisao da imam dva kljuca kod mene uvek nebitno oko baterije.Nije moguce obe baterije oba kljuca potrose se 100% u isto vreme ako uzmemo u obzir da drugi kljuc nije uopste koriscen. I da je menjas, vidis da ljudi spodeljuju iskustva opet je moguce po par meseci ili god dana da opet svetne upozorenje za bateriju.
Ako na zapad menjaju ulje na 30k km a kod nas propisano je na 15k km ili god sto prvo dodje i tu nevidim razlog za ranije menjanje pogotovo ako veci deo puta je otvoren put. Al dobro svako ima svoju matematiku i radi kako misli da treba da radi.

Kada smo kod upozorenja mene strasno ide na q upozorenje kada nema tecnost za pranje soferke i celo vreme blinka kao da ce auto stati ili se pokvariti ako nema te tecnosti. Posao za CG pre manje od god dana i ceo put mi je islo to blinkanje na q jer ceo put se ukljucava. Stao u Albaniji na benzisku pumpu i nisam nasao i tako sam vozio celi put. Ovo sa upozorenje za bateriju iskljuci se dok se zapali auto.
  • Vozi: Superb



Pretraga foruma [Google]