Autor Tema: skoda amundsen rikverc kamera  (Pročitano 3854 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Bingodalton

Odg: skoda amundsen rikverc kamera
« Odgovor #15 poslato: 11. Dec, 2022. 13:37 »
Samo kazem kako bi trebalo, jer vecina tako pravda cenu.
Mali servis na Skodi ili Audiju ne naplate isto, a isto rade.
Stolari ti uzmu x% cene materijala za ruke, a isto rade. Sta vise sa kvalitetnijim materijalom im je i jednostavnije.
Zato ih treba stiskati, ogrebao si front, pod, sta god, menjaj, zabole me.
Rizik je uracunat u cenu.
Znaju kad pravdaju cenu da objasne, a posle ne vazi se.

Van mreže jefferson672

Odg: skoda amundsen rikverc kamera
« Odgovor #16 poslato: 14. Dec, 2022. 12:13 »
Malo se ljudi zanose izgleda... U sustini su mahom priuceni egoisti koji defakto tvrde nesto za sta ne bi smeli bas da stave ruku na panj.

Par njih mi je obecavalo da ce da mi otkljucaju i smart link, i kamericu pozadi i kamericu napred bla bla bla, cekao ih po par meseci dok ne stigne deo pa jao vidi ovo sto je stiglo ne odgovara tvom autu (LAZ)... drugi strucnjaci su tvrdili da je NEMOGUCE ugraditi kamericu na tu moju multimediju, dok nisam naisao na decka koji je rekao moze sve, ugovorio termin, posto je daleko od moje kuce pitao sam ga da li je problem da sacekam kod njega u garazi dok radi jer nemam gde, nikakav problem, prvo je probao kamericu direktno na racunaru iz kasete da ne sprovodi kablove bzv ako ne radi, videli smo da radi, super, krenuo od gepeka da skida onu plastiku, da provlaci kablove svuda gde treba, decko je odradio posao za max 30~40 minuta naplatio 150 eur (kamerica + ruke (kada smo se sprijateljili malo bolje rekao mi je da ga kamerica kosta 90 eur) kasnije sam mu ostavio preko noci multimediju (iz kasete) i za 90 eur otkljucao android auto i tjt. to je sve bilo pre tacno god dana, dodajte na to 20~50 eur zbog trenutne inflacije i svega i eto realne cene.


Pare mi nisu problem, naplati i 100 eur sat, ali ako ces za tih sat vremena da mi brzo, efikasno i na duge staze resis problem, a ne smekeri culi kolika je satnica uhvate se posla a nisu nikad radili pa onda forumi, gugl, yt, sta kako i izugim nedelje i mesece i na kraju nista, kao sto cenim svoje vreme i ne zelim da zovem majstora 10x za nedelju dana i da me laze i da mi odugovlaci tako isto ne zalim da platim neko ko zna i ko ce efikasno to da uradi. Pricam o pvt servisima i garazama, ovlsaceni mi je i za kamericu i za adroid auto trazio po 30k+ rsd i to ili nema ili zovi opet ili javljamo pa nista od toga na kraju...

Van mreže gogi

Odg: skoda amundsen rikverc kamera
« Odgovor #17 poslato: 13. Okt, 2023. 12:17 »
da li neko zna Amundsen MIB2
Da li podrzava rikverc kameru i ahd ili samo cvbs signal
  • Vozi: octavia ambient 2016 1,6tdi 81kw

Van mreže Remark78

Odg: skoda amundsen rikverc kamera
« Odgovor #18 poslato: 14. Feb, 2024. 18:29 »
da li neko zna Amundsen MIB2
Da li podrzava rikverc kameru i ahd ili samo cvbs signal
I mene ovo interesuje, koja kamera se može ugraditi na taj sistem? Mora li se nešto kodirati da bi radila?
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.

Van mreže Remark78

Odg: skoda amundsen rikverc kamera
« Odgovor #19 poslato: 20. Feb, 2024. 18:28 »
Mogu li da se ugrade na Amundsen MIB2 ove kamere sa Alija?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $21.85  5%OFF | AHD 1920*1080P Car Rear Camera For Volkswagen Passat CC B6 B7 Polo Skoda Octavia Tiguan Audi A4 B8 Q3 Q5 A5 A8 S5 A3 A6 C7 A7 A1
https://a.aliexpress.com/_EI4CE0D
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.



Pretraga foruma [Google]