Autor Tema: Video snimci iz saobraćaja  (Pročitano 3387 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži VladapetrZapočeo temu

Video snimci iz saobraćaja
« Odgovor #30 poslato: 03. Sep, 2023. 21:21 »
Danas sam išao istim putem kao na onom snimku, opet malo nakon što je pala kiša. Kolega vozio, kažem mu da obrati pažnju jer sitna kišica i dalje promiče a put je klizav. 2-3 auta nam blicaju, pitam se gde ovde može stajati patrola policije i nikako da na nju naiđemo, a čudno je što nam jedan auto blicne pa 5 narednih ne blica.
Kad posle sigurno kilometar vožnje nailazimo - Mazda 6 NS tablice, sleteo u kanal pored puta. Kanal je dubok pa mu dupe ostalo u vazduhu, jezivo. Pun auto bio ali srećom nisu povređeni, vozač je mlađi lik i baš se prepao. Tu je baš pravac, kaže samo mu je auto zaplesao bez ikakvog povoda. Za onaj asfalt bi neko trebao ići na robiju, ono nije normalno. Bukvalno sam se u patikama klizao dok smo pokušavali da ga izvučemo.
Dakle, prvi utisak su mi govnari koji su nam blicali i oni između koji nisu, ladno su videli da je ovaj sleteo i samo su produžili dalje.

Nas par je sad stalo da im pomognemo, jedan je prethodno probao ali ne može da povuče jer gume šlajfuju na asfaltu. Stavio sam kod mene kuku da probamo, valjda će 4x4 pomoći. Malo ga je cimnuo ali onda je sajla pukla.
Dok smo kopali da nađemo novu, naišao je lik na traktoru i zakačio lanac, pa izvukao Mazdu.
Sve u svemu, prošlo je super ako se uzme u obzir kako je moglo. Na Mazdi je mala šteta napred, malo se branik iskrivio. Meni je sajla kad je pukla napravila ogrebotinu na braniku, al ništa strašno.

Zaboravio sam da izvadim karticu, pogledaću sutra šta je snimljeno
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Na mreži petarp031

Odg: Video snimci iz saobraćaja
« Odgovor #31 poslato: 03. Sep, 2023. 22:22 »
Vlado svaka cast za trud i nesebicnu pomoc. Ispao si pravi drug na drumu. Nadam se da ogrebotina nije velika pa neka ostane protiv "uroka" sto kazu.
Ta deonica definitivno mora imati vise upozorenja i crnih tacaka, ko zna sta se tek desava u zimskim mesecima.
Srecno i pozdrav.

Van mreže fobia24

Odg: Video snimci iz saobraćaja
« Odgovor #32 poslato: 04. Sep, 2023. 14:42 »
Taj sivi svetliji asfalt je kao led po kisi. Tu ce biti izletanja sve dok ne presvuku normalnim asfaltom.

Van mreže fobia24

Odg: Video snimci iz saobraćaja
« Odgovor #33 poslato: 13. Apr, 2024. 18:23 »
Uplasio sam vozaca u kruznom toku koji je hteo da uleti. Kulturno se izvinuo. Inace, provalio sam mu nameru jos 20m pre nego je dosao do kruznog.
https://youtu.be/nXrc7NEDpk8?feature=shared



Pretraga foruma [Google]