Autor Tema: Vin broj  (Pročitano 3928 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Vin broj
« poslato: 02. Jul, 2018. 16:25 »
Ne znam gde da postavim pitanje, poručio sam novi auto i sada trebao bi da stigne za 20 tak dana. E sada moje pitanje je posto imam vin broj kako da saznam opremu i ostale stvari o kojima?


Sent from my iPhone  

Na mreži AcoSk

Odg: Vin broj
« Odgovor #1 poslato: 02. Jul, 2018. 17:00 »
Bilo je u nekoj temi, ne mogu da se setim...
Probaj ovu app
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.inmite.prj.skoda.service

Na mreži AcoSk

Odg: Vin broj
« Odgovor #2 poslato: 02. Jul, 2018. 17:27 »
Istekao mi edit...

Ili kucaj na google vin decoder. Ima ih vise, pa probaj.

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Vin broj
« Odgovor #3 poslato: 02. Jul, 2018. 17:50 »
Nasao sam, tj donekle ukucao sam broj u my skoda i tu imam neke info. Ali se razlikuje od onog sto sam narucio jbg sada dobio sam izgleda neki sport paket umesto biznis


Sent from my iPhone  

Van mreže bugarin

Odg: Vin broj
« Odgovor #4 poslato: 02. Jul, 2018. 17:52 »
Iz VIN-a moze da se sazna proizvodjac, model, fabrika, kad je proizveden auto i to je to.
Spisak opreme je na porudzbenici, ugovoru itd. Kasnije u uputstvu dobijes nalepnicu sa kodovima opreme koju auto ima. Ista nalepnica je i kod rezervnog tocka.
Ali valjda znas sta si narucio.....
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Vin broj
« Odgovor #5 poslato: 02. Jul, 2018. 18:16 »
Iz VIN-a moze da se sazna proizvodjac, model, fabrika, kad je proizveden auto i to je to.
Spisak opreme je na porudzbenici, ugovoru itd. Kasnije u uputstvu dobijes nalepnicu sa kodovima opreme koju auto ima. Ista nalepnica je i kod rezervnog tocka.
Ali valjda znas sta si narucio.....
Ne bih rekao da si u pravu...


Sent from my iPhone  

Van mreže bugarin

Odg: Vin broj
« Odgovor #6 poslato: 02. Jul, 2018. 18:18 »
Sta? Da znas sta si narucio ili sta sve mozes da saznas iz VIN broja uz pomoc VIN dekodera?
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Vin broj
« Odgovor #7 poslato: 02. Jul, 2018. 18:21 »
. Evo kako izgleda u aplikaciji My skoda. I tu pise sport line. A ja sam poručio neki biznis paket. A vin decoder nisam ni spominjao nego sam pitao kako da saznam.


Sent from my iPhone  

Van mreže bugarin

Odg: Vin broj
« Odgovor #8 poslato: 02. Jul, 2018. 18:33 »
Ja ti to i pricam. Znam odlicno kako izlgeda MySkoda app i kako radi. U njemu mozes da dobijes to sto si i postovao: naziv paketa opreme.
Ako sam dobro procitao, ti si pitao kako da saznas koja je oprema na kolima. Ja kad kazem oprema mislim na pojedinacno taksativno nabrojano sve sto vozilo poseduje. Jer paket opreme sa istim imenom se razlikuje od zemlje do zemlje.
A i na svaki paket mozes da dodas kojesta pa se opet vodi pod istim imenom.
Jel auto stigao kod tvog dilera? Vidim da je iz proizvodnje izasao pre mesec dana.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Maksimus

Odg: Vin broj
« Odgovor #9 poslato: 02. Jul, 2018. 18:37 »
Meni myskoda ne izbacuje ni boju ni opremu,samo zemlju i datum proizvodnje. Tako da ne uzdaj se mnogo u to,cekaj da vidis auto.

Van mreže vlado985

Odg: Vin broj
« Odgovor #10 poslato: 02. Jul, 2018. 19:13 »
Koliko vise podataka za eu trzista nego za nase, inace nisi dobro zamracio sve se vidi  :RR) :bravo:  nema potrebe od nas da krijes  :B=) bravo2
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Van mreže Maksimus

Odg: Vin broj
« Odgovor #11 poslato: 02. Jul, 2018. 19:45 »
VIN nema potrebe da krijes ni od koga,ionako stoji ispod soferke,na izvolte.

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Vin broj
« Odgovor #12 poslato: 02. Jul, 2018. 20:11 »
Tacno ne znam sto sam zamracio. Nema veze auto je na putu ka finskoj kaze stize za nekoliko dana. Ono sto mene buni iskreno je to sto sam poručio biznis paket a ovde pise sport. Inace takva je situacija bila da nisam gledao sta ima u paketu, bilo mi je bitno da se resim mog sadašnjeg automobila, da ne bih placao servis za dsg gume i jos neke stvari. Tako da sam mu rekao daj srednji paket opreme i to je to. P.S. Mislio sam da mogu negde da vidim sta auto ima od opreme po tom vin broju, zato sam i pitao.


Sent from my iPhone  

Na mreži nidza

Odg: Vin broj
« Odgovor #13 poslato: 02. Jul, 2018. 23:14 »
Kakva opuštencija prilikom kupovine auta. Tuđim parama da kupujem više bih se udubio. :D

Sportline je odličan paket, ako to stigne bićeš zadovoljan.

Sent from my SM-N9005  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Vin broj
« Odgovor #14 poslato: 03. Jul, 2018. 01:10 »
Kakva opuštencija prilikom kupovine auta. Tuđim parama da kupujem više bih se udubio. :D

Sportline je odličan paket, ako to stigne bićeš zadovoljan.

Sent from my SM-N9005  
Pa realno dosta me troškova ceka za ovaj sadašnji auto. Tako da zamenom i nekom sitnom doplatom za novi superb je vise nego odlicna kombinacija. Jeste da nemam dsg ali sve ostalo sto imam sada na oktaviji mora da bude i na novom. Mislim nista ne mora nego je logično. Tako da sam ja ustedeo bas lepe pare a opet imam novi auto.


Sent from my iPhone  



Pretraga foruma [Google]