Autor Tema: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2  (Pročitano 1315 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže darko21Započeo temu

Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« poslato: 14. Dec, 2020. 20:50 »
Poštovanje, i pozdrav svim članovima. Novi sam na forumu, prelistao sam sve teme za Octaviu, vezano za problem sa Amundsen, (i takođe sam tražio na Briskoda) ali nisam uspeo da nađem rešenje za problem koji imam. Naime, nedavno sam kupio Octaviu combi, 2015, 2.0 TDI Style paket opreme. Auto je opremljen Amundsen infotainment sistemom (MIB2) rekao bih. Trenutno imam problem da ne mogu da otvorim opciju MEDIA na infotainment-u. Dakle, kada kliknem na Media, samo se na ekranu prikazuje poruka "mediji se startuju". Ta poruka ostaje i narednih 20 minuta, dakle ništa se ne dešava. Napomenuo bih da telefon uspešno povežem preko bluetooth-a, i razgovaram preko bluetooth-a, samo ne uspevam da otvorim Media opciju. Kada pustim muziku preko telefona (bilo preko AUX kabla ili bluetooth-a, nema muzike ni preko zvučnika, ni preko telefona). Telefon je "shvatio" da je povezan na eksterni zvučnik, ali ne postoji mogućnost da reprodukujem muziku sa AUX kabla, ni preko USB-a kao ni da učitam SD karticu. Radio radi odlično, nemam problem sa ostalim opcijama na infotainmentu-u (doduše nemam navigacionu SD karticu, pa ne mogu da tvrdim za navigaciju). Probao sam restart infotainment-a (držao taster za paljenje/gašenje 10-ak sekundi, pa se opet infotainment upalio), ali nije imalo efekta. Takođe bih dodao da sam primetio da kada se auto upali, infotainment se upali dva puta. Sa tim i mogu da se pomirim, ali Media će mi zaista trebati. Da li je neko imao iskustva sa ovakvim problemom? Svakako bih probao da odložim odlazak kod servisera, dokle god mogu, pa me zanima da li se još neko susretao sa ovim. Hvala svima i pozdrav
  • Vozi: Škoda Octavia 2.0 tdi 2015 Style

Van mreže AcoSk

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #1 poslato: 15. Dec, 2020. 00:24 »
Meni lici na neki softverski bag. Mislim da bi update firmware-a pomogao

Van mreže Sima-Koya

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #2 poslato: 15. Dec, 2020. 01:59 »
Najverovatnije je menjan uredjaj,posto crkavaju a nisu ucitani aktivacioni kodovi za USB,BT Audio streaming i ostale medijske funkcije.
  • Vozi: Seat Leon 5F FR

Van mreže darko21Započeo temu

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #3 poslato: 16. Dec, 2020. 16:29 »
Hvala na odgovorima. Istrazicu dalje oko obe opcije, pa cu javiti ako budem uspeo da resim. Pozdrav
  • Vozi: Škoda Octavia 2.0 tdi 2015 Style

Na mreži petarp031

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #4 poslato: 16. Dec, 2020. 23:08 »
Covek koji Vam je napisao sta moze biti problem ima Odis GeKo licencu i radi sa celom vw grupom kao sto to radi ovlasceni servis. Deluje da Vam moze pomoci, barem sam ja zakljucio u temama gde se ukljucivao. Na Vasem mestu kontaktirao bih clana @Sima-Koya
Pozdrav

Van mreže jefferson672

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #5 poslato: 05. Sep, 2022. 13:22 »
Pozdrav,

Da li ima jos nekog da ima slican problem i da ga je resio (potencijalno bez odlaska kod majstora?) naime krenula je da mi baguje multimedija pre mesec dva mi se desilo da nije htela uopste da se upali, crna slika, palim gasim auto nista, auto nisam vozio 2 dana sednem upalim sve radi normalno, nakon toga 2 meseca sve super, pa mi se to desi jos jednom pre 2 nedelje, sutradan radi sve super, nisam provalio povezanost problema...  i sad pre nedelju dana je prestao da mi pokazuje mediju (ni bluetooth ni usb) radio radi bez problema, telefon se zakaci uspesno ali ne daje zvuk...

Molim za pomoc

Van mreže vojkan85

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #6 poslato: 05. Sep, 2022. 14:07 »
Kontaktiraj kolegu koji radi sa tim stvarima. CodeGoat, Dimitrije.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže jefferson672

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #7 poslato: 07. Sep, 2022. 12:37 »
Hvala za odgovor, ali nisam uspeo da pronadjem kolegu... trazio sam ga u tabeli Članovi, ali nisam uspeo da ga nadjem, da li moze neka direktna poruka ka kolegi ili neki njegov kontakt. Hvala

Van mreže vojkan85

Odg: Ne otvara se Media na Amundsen MIB2
« Odgovor #8 poslato: 07. Sep, 2022. 13:26 »
Probam da ti pošaljem pp, ako ne ide, kucaj na google-u code goat, pa kontakt.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI



Pretraga foruma [Google]