Autor Tema: Aktiviranje DRL na octavia mk2  (Pročitano 5297 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #30 poslato: 19. Sep, 2020. 22:55 »
Вадим тему из мртвих, извињавам се али боље него да отварам нову. Како подесити на суперб мк2 да раде само магленке као DRL, без ксенона и позиција напред и назад? Може ли се како другачије извести или да пробам да одем на dimming па укуцам 100%? Немам исте опције као у посту, у питању је VCDS 19.6.1.. Ако неко из БГ има више искуства па да се нађемо негде ових дана или куцајте овде, могу да шаљем скринштове, окачићу ујутру листање редом свих опција у long codin helper-у, али нисам наишао ни на једну опцију да личи на гашење ксенона као DRL, а да магленке саме раде...

Na mreži AcoSk

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #31 poslato: 19. Sep, 2020. 23:07 »
Jesi li pogledao prvi post ove teme?
Ja sad videh da ima u slikama sve...
Imas li posebno sijalicu za dnevno pored/u maglenci?

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #32 poslato: 19. Sep, 2020. 23:58 »
@AcoSk видео сам пост и детаљно излистао тему, али не нађох ово што ми треба. Немам одвојене сијалице за магленке. Успео сам да укључим и магленке и главна светла, али не и да искључим главна светла. Па ми паде на памет да dimm-ујем главна на 0 и да практично буду упаљена а угашена, мада не знам је л то добро, да ли су тад ксенони и позиције ипак упаљени? Сигуран сам да постоји нека друга фора али нисам је још истражио, ако ништа онда сутра по дану па редом бит по бит док се не добије жељени ефекат, него рекох можда неко има искуства тачно са овим случајем

Na mreži AcoSk

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #33 poslato: 20. Sep, 2020. 00:12 »
Stikliras Daytime tuning lights, pa jos uz to i Daytime running lights via Fog lights i sta se desava?? Sijaju i oborena i maglenke kada je prekidac na 0?

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #34 poslato: 20. Sep, 2020. 00:34 »
Stikliras Daytime tuning lights, pa jos uz to i Daytime running lights via Fog lights i sta se desava?? Sijaju i oborena i maglenke kada je prekidac na 0?
Да, тј кад је прекидач на ауто. Сијају ксенони, позиције и магленке напред и назад позиције

Na mreži AcoSk

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #35 poslato: 20. Sep, 2020. 00:47 »
A kada je na 0?

Mozda ti treba ovo:


Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #36 poslato: 20. Sep, 2020. 00:51 »
Управо тако, видећу детаљно шта и како у vcds сутра, док буде дан па чим нешто променим видим шта се дешава напољу. Наћи ћу га ваљда :)

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #37 poslato: 20. Sep, 2020. 14:09 »
ево сви screenshot-ови из 09 cent elect. --- 07 coding --- long coding helper. Успео сам да искључим ксеноне као DRL и да упалим магленке, али су остале позиције напред и назад, како и њих искључити...?

https://drive.google.com/drive/folders/16BZQcwk9tbYORqNG1oV0S-GQlTaaOWx0?usp=sharing

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #38 poslato: 20. Sep, 2020. 14:17 »
Уопште немам варијанте Scandinavia, North America итд

Van mreže dixon

Odg: Aktiviranje DRL na octavia mk2
« Odgovor #39 poslato: 20. Sep, 2020. 18:11 »
Update: пробао сам да у byte24 ставим dimming на 0, међутим ништа се не мења.. Постоји ли могућност да је уписамо директно у компјутер и да не може да се измени?



Pretraga foruma [Google]