Autor Tema: KAMIQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 15383 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

KAMIQ kupovina, rok isporuke
« poslato: 13. Dec, 2020. 20:30 »
Upravo pazario Kamiq 1.0, 115. KS. Prvi utisak extra...
 :)
  • Vozi: Kamiq 1.0

Van mreže Joker

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #1 poslato: 13. Dec, 2020. 20:49 »
Čestitam  :bravo: da te lepo služi  bravo2

  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže boki99

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #2 poslato: 18. Dec, 2020. 11:43 »
Upravo pazario Kamiq 1.0, 115. KS. Prvi utisak extra...
 :)

Koja oprema?Koliko se čeka?

Van mreže boki99

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #3 poslato: 28. Dec, 2020. 15:34 »
Narucen Kamiq 80 kw/110 ks ambition i nešto dodatne opreme.Rok isporuke do 90 dana tako je rečeno,valjda će biti ranije ali šta je tu je.

Van mreže dixon

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #4 poslato: 28. Dec, 2020. 15:36 »
Нека је са срећом, да што пре стигне и само да се газе километри

Van mreže Korni

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #5 poslato: 31. Dec, 2020. 11:27 »
Pozdrav!
Razmisljam da kupim Kamiq uskoro, pa me interesuje:
- kakva je preglednost pogotovo kada se vozi u rikverc i nocu? 
- kakvo vam je iskusto sto se tice navigacije i vidljivosti na (relativno) novoj Swing multimediji?
  • Vozi: Uskoro Kamiq 1.5

Van mreže urkepz

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #6 poslato: 05. Jan, 2021. 22:27 »
Interesujem se za ovaj model.Preporuka za motor da ne pravi veliku buku na autoputu i koji moze bolje da povuce uzbrdo.

Na mreži Nenad78

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #7 poslato: 06. Jan, 2021. 07:54 »
1.5 TSI manuelni ili automatik,tvoj izbor.
Mada čujem da je i 1.0 sa DSG-om prilično rasterećen na autoputu.Jedino opterećenje plus uzbrdice vjerovatno trže malo jači motor.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 1.5TSI DSG 2022

Van mreže urkepz

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #8 poslato: 06. Jan, 2021. 21:21 »
I ja sam pre za jaci motor,kazu ovaj sa tri cilindra buči.
Kod kog prodavca je najbolje otici ,ko daje najbolju cenu.

Van mreže urkepz

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #9 poslato: 10. Jan, 2021. 05:42 »
Koju auto kuću preporučujete za kupovinu nove Škode kamiq ,ko daje neke akcije i popuste.Ko ie najpovoljniji.

Van mreže radoszver

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #10 poslato: 14. Feb, 2021. 19:57 »
Bas slabo komentara a ljudi dosta interesantnih pitanja postavili?
  • Vozi: Kamiq 2021, 1.0 tsi, 81kW, ambition plus, Velvet Red

Van mreže Korni

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #11 poslato: 25. Feb, 2021. 14:58 »
Interesujem se za ovaj model.Preporuka za motor da ne pravi veliku buku na autoputu i koji moze bolje da povuce uzbrdo.

Ne znam kako se ponasa 1.0 jer sam vozio samo 1.5 DSG koji sam i kupio na kraju.
Cini mi se da je bolje kupiti auto sa jacim motorom jer je manja opterecenost a i nekako mi se ne svidja ceo taj trend da se ubacuju svuda 1.0. Sto se tice samog 1.5, ima eco mode koji bas dosta stedi jer pri nizem broju obrtaja (po gradu) ili recimo i po malom opterecenju na autoputu (iskreno iznenadjujuce pri brzini od 130km/h) se aktivira sto znaci da su valjda aktivna samo dva klipa.

Sto se tice nivoa buke, zavisi od automobila koji trenutno vozis. U odnosu na moj stari (audi 2007.) nema neke vece razlike.
  • Vozi: Uskoro Kamiq 1.5

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #12 poslato: 08. Dec, 2021. 08:59 »
@joker316 ti si se bas nacekao. Da li su ti rekli da ces toliko cekati ili se produzilo?
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Na mreži joker316

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #13 poslato: 08. Dec, 2021. 16:24 »
Nacekao sam se,rok isporuke bio za cetiri meseca ali malo okasnili...Normalno,za kasnjenje nisam dobio ni izvinjenje a kamoli patosnice,gume ili neki besplatan servis kao obestecenje,Srbija je to.Sto se tice kilometraze.neprelazim ja mnogo.oko 30000 km godisnje
  • Vozi: skoda kamiq

Van mreže ivanm8787

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #14 poslato: 05. Jan, 2022. 19:08 »
Pozdrav svima,

Evo da se javim konacno. Razne informacije sam dobio sa foruma o isporuci, uslovima i slicno pa da ubelezim i svoje dosadasnje iskustvo sa Škoda grupacijom i prodajom. Mozda i ove informacije koje imam pomognu nekome.

Pocetkom novembra 2021. smo uplatili kaparu i rezervisali vozilo ŠKODA KAMIQ AMBITION 1.0 TSI 110 KS DSG uz Ambition Plus paket. Izlazak iz proizvodnje bi trebao da bude prve nedelje januara.

Receno je da se cena moze promeniti, iskreno i bilo je ocekivano. U decembru me je pozvao prodavac (koji je inace ljubazan i predustretljiv bio za sada) i saopstio da se menja cena za nekih ~624EUR cini mi se, uz jos jedan podatak, a to je da su od sada (4R4) elektricni podizaci prednjih i zadnjih stakala dodatna oprema, koja se placa dodatnih 174EUR. Malo mi je to neobicno iskreno bilo a i necuveno da se to racuna kao "dodatak" u 2022. godini na vozilu koje ima tipa digitalni kokpit. Ne zalim se, da me ne shvatite pogresno :) Ali mi prosto neke od tih stvari prosto bivaju neverovatne. Kao da ih maltene zabole za kupce (ne dliere, već Škodu). Jeste nam ovo prva kupovina novog automobila, ali sam mislio da je za nijansu drugacija situacija koja se tice usluge prilikom kupovine. :)

Doduse i taj deo je nekako "u redu" ali ima i detalj gde ce se na isporuku zbog toga cekati jos nekoliko nedelja duze. :) Pristao sam na te uslove naravno i dodatnu naplatu za 4R4 ali mi je to sve malo neverovanto.

Za sada nemam novih informacija, cekam da prodju praznici pa da se informisem detaljnije o "stanju na terenu".



Pretraga foruma [Google]