Autor Tema: Navigacija, update, mape...  (Pročitano 39155 puta)

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Remark78

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #405 poslato: 13. Apr, 2024. 15:57 »
Pogledaj slike koje je poslao, na jednoj piše da Smart link nije aktiviran i da se obrati prodavcu.. Tako da, moguće da ne radi!

Ali može da se kodira sigurno, guglaj šo oglasima ko to radi u tvom kraju.
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.

Van mreže aleksandarkg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #406 poslato: 13. Apr, 2024. 16:02 »
Hvala vam svima na odgovorima.
Željko, biću slobodan da pošaljem poruku pa ako se uklopimo bilo bi sjajno, bar da se proba, ako ne rešim pre toga, moguće da ću već u sredu poslom biti u Beogradu.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 style

Van mreže hirurg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #407 poslato: 13. Apr, 2024. 16:05 »
Zeljo haker :) on kad se zakaci, ostanes praznog rezervoara. Popije svu naftu :)
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #408 poslato: 13. Apr, 2024. 16:31 »
Ја сам доследна бензињара, не конзумирам дизел!  =))
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #409 poslato: 13. Apr, 2024. 16:32 »
Hvala vam svima na odgovorima.
Željko, biću slobodan da pošaljem poruku pa ako se uklopimo bilo bi sjajno, bar da se proba, ako ne rešim pre toga, moguće da ću već u sredu poslom biti u Beogradu.
Пошаљи приватну поруку.

Који је УСБ порт код тебе на колима? Претпостављам да је А?
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži dulegolub

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #410 poslato: 13. Apr, 2024. 18:24 »
Na jednoj od fotografija se vidi sa SmartLink nije aktiviran.
Zvanična opcija je da se plati aktivacija u ovlašćenom servisu ili kod servisera koji plaća licencu Škodi pa ima te mogućnosti za aktivaciju dodataka.

Kada me je to interesovalo, pre dve i po godine, nije postojala varijanta van zvanične opcije. Ne znam da li se nešto u međuvremenu promenilo. 
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2015

Van mreže Boky

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #411 poslato: 03. Maj, 2024. 22:02 »
nije da sam lenj, (a mozda i jesam) nego da ne listam ovu gomilu postova, pa rekoh da pitam, mozda neko moze da mi skrati muke i uputi me na stranicu na kojoj je objasnjeno kako da azuriram mape za moji Octaviu 1.6 Greenline 2014 godiste, mislim da je uredjaj MIB 2 amundsen, a kartica je 8GB, a cuo sam iz nekih prica da je to malo, a opet neki kazu da je dovoljno, pa rekoh da cujem nekog od vas koji ste upuceni u to. unapred se zahvaljujem.  bravo2
ovo sam uslikao sa moje navigacije, ako nekom znaci da me uputi.
  • Vozi: SKODA Octavia 1.6 GREENLINE

Na mreži sebekkg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #412 poslato: 04. Maj, 2024. 00:06 »
Gps underground forum

Van mreže Boky

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #413 poslato: 04. Maj, 2024. 00:54 »
nije da sam lenj, (a mozda i jesam) nego da ne listam ovu gomilu postova, pa rekoh da pitam, mozda neko moze da mi skrati muke i uputi me na stranicu na kojoj je objasnjeno kako da azuriram mape za moji Octaviu 1.6 Greenline 2014 godiste, mislim da je uredjaj MIB 2 amundsen, a kartica je 8GB, a cuo sam iz nekih prica da je to malo, a opet neki kazu da je dovoljno, pa rekoh da cujem nekog od vas koji ste upuceni u to. unapred se zahvaljujem.  bravo2
ovo sam uslikao sa moje navigacije, ako nekom znaci da me uputi.

eto dok sam malo citao, naidjoh na post (mislim da je na 22. strani) gde covek kaze da se sve jednostavno obavi na oficijalnom sajtu i tako i uradih !
nema komplikovanja, u odeljku "azuriranje vaseg sistema amundsen" ukuca se broj sasije i odmah se dobije fajl za download.
to se skine i nalepi na prethodno formatiranu karticu. proverio sam i video da mi je ucitao novi auto-put Milos Veliki koji do sada nisam imao,
tako da verujem da je sve osvezeno, ali to cu jos dodatno proveriti ovih dana, kada budem negde na putu.
lep pozdrav svima, forum je TOP !!!  bravo2
  • Vozi: SKODA Octavia 1.6 GREENLINE

Van mreže hirurg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #414 poslato: 04. Maj, 2024. 12:40 »
Da, nas drugar @AcoSk redovno kaci nove mape i kamere. To što imas manju karticu mozes da resis kupovinom vece ili da ubacis manji deo Evrope kojim se i kreces. Sto se tice kamera dobijes samo zvucno upozorenje koje zna da bude od koristi kad se covek zamisli...
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže Boky

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #415 poslato: 04. Maj, 2024. 13:14 »
hvala, ovo za kamere nisam znao !  bravo2
  • Vozi: SKODA Octavia 1.6 GREENLINE

Van mreže hirurg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #416 poslato: 04. Maj, 2024. 13:16 »
Uzmes sednes, pivo ladno i lagano prelistas temu, sve ima. Zadovoljstvo ce biti kad saznas kako to lako ide a od pomoci.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže Boky

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #417 poslato: 04. Maj, 2024. 13:28 »
u principu, ja sam svaki dan za racunarom, nista mi oko toga nije strano, takodje zena predaje programiranje u skoli, sto bi rekli ljudi u tome smo, ali manjak vremena i raznorazne zivotne obaveze mi nekada ne dozvoljavaju da sednem i malo se poigram ! naime na ovo sto sam sada sam uradio nagnale su me nenormalne cene ovih nazovi strucnjaka sto šišaju ovce, jer za ovo mi je neki klinac trazio 70 eura, rekoh e neces, sednem i posle 2 minuta googlanja dodjem na ovaj forum ! sve se to dogodilo jos pre skoro dve godine i tek sada nadjoh vremena da sednem i resim to ! da ne bi zene koja mi je zapretila da ce ona da uradi (ne daj Boze da mi dira auto  =)) ), jer bi trebali za mesec dva do Beča, ne bih verovatno ni sada uradio !  =))
uglavnom, veoma sam srecan sto pronadjoh ovaj forum i odradih ovo ! lep pozdrav svima !  :bravo:
  • Vozi: SKODA Octavia 1.6 GREENLINE

Van mreže hirurg

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #418 poslato: 04. Maj, 2024. 14:33 »
Kako kažu, plati pa se klati :))

Forumi i služe za uzajamnu pomoć, savete itd, baš da ne bude šišanje ako ne mora :)
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020



Pretraga foruma [Google]