ŠKODA Fabia > FABIA 2007-2014

Tempomat mrtav Fabia 2010 1,4 TDI

(1/2) > >>

lima:
Fabia decembar 2010. karavan 1,4TDI. Tempomat ne reaguje. Da li se otvara i da li je neka zica u pitanju ili mora nov.

Buca Skoda Mladenovac:
Tempomat nece da radi ako ima neka greska u motornom prostoru ili abs modulu. Ocitaj na dijagnostici kompletno greske i testiraj da li sama rucica radi. U svakom slucaju izbacice nesto i od toga poceti.

sebekkg:
Hoće možda da bude i zbog prekidača za kočnicu i kvačilo, valjalo bi i to proveriti.

Ljuba:
Pisao sam vec negde ali ajde da ne trazis temu.. Kod mene je bio slucaj da je crkao preidac na kvacilu i zbog njega nije hteo da radi tempomat, koliko sam shvatio cest problem u vw grupaciji. Ako imas minimum znanja oko struje mozes i sam utvrditi da li je do njega a kao sto kaze Buca moze se videti i uz pomoc dijagnostike. Zamenio sam aftermarket delom, pre nekih 3-4 god, bio je 700din, dok je oem bio, mislim, oko 3.5-4h dinara.

lima:
Hvala na odgovorima. Fabiju vozim vec 4 godina. Lepo je radilo, onda je počelo da radi na svako drugo pipanje tempomata, pa na svako peto i na kraju nije više reagovalo. Sa Fabijom sa prezadovoljan...E sad ako Bog da porodica će se proširiti za jednog člana pa sam i u razmišljanju da mi treba veći auto, biće nas petoro. Pitanje je koliko je taj model Fabije ok za petočlanu porodicu. Razmišljam i o krovnom koferu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju