Autor Tema: Problem sa retrovizorom!  (Pročitano 3773 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže goranloznica

Odg: Problem sa retrovizorom!
« Odgovor #15 poslato: 25. Jun, 2019. 17:14 »
Jesam napisao ne sporim priznajem izvini. Ali shvati da nisam baš vičan što se ovih foruma tiče nisam znao da su teme-pitanja na neki način povezane , bilo mi je bitno da što više ljudi vidi moju objavu da bih rešio problem , ako me razumeš šta sam hteo reći .
Ali opet problem nisam rešio ...
  • Vozi: skoda octavia 2005 2.0 tdi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Problem sa retrovizorom!
« Odgovor #16 poslato: 25. Jun, 2019. 17:48 »
Trebalo bi da moze na vcds da se kodira da moze i odvojeno da pomera . Ali svakako da znas da to nije problem , cak i fabije i octavije iz 2000 i preko imaju istu opciju . Npr meni to mnogo znaci pri parkingu spustim oba retrovizora u isto vreme da vidim tipa gde mi je ivicnjak i da li ima nesto na putu sa druge strane strane . Mnogi automobili automatski spustaju oba retrovizora kada ubacis u rikverc .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže goranloznica

Odg: Problem sa retrovizorom!
« Odgovor #17 poslato: 25. Jun, 2019. 17:50 »
ok. hvala
  • Vozi: skoda octavia 2005 2.0 tdi

Van mreže milosgranice

Odg: Problem sa retrovizorom!
« Odgovor #18 poslato: 25. Jun, 2019. 20:47 »
I kod mene tako radi, samo desni se podesava zasebno, tako je namesteno fabricki
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže slobodanalex

  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže dejanradetic

Odg: Problem sa retrovizorom!
« Odgovor #20 poslato: 27. Jan, 2024. 17:22 »
isti problem se i meni desio sa retrovizorima posle zamene stakla desnog, pocela su oba retrovizora reagovati u isto vreme a desni normalno, nije fabricki tako podeseno jer je pre toga sve bilo ok svaki za sebe je reagovao, tj. u uputstvu pise da postoje obe varijante, istovremeno reagovanje, ili posebno levi i desni, treba uci u opciju MENI I PODESITI  Istovremeno podešavanje spoljnog levog i desnog retrovizora

Okrenite dugme u položaj

. Pomeranje površine retrovizora je identično sapomeranjem dugmeta na okretanje.Podešavanje oba retrovizora istovremeno ili pojedinačnog retrovizora moguće jevršiti na informacionom displeju » strana 16 u opciji menija
Mirror adjust. (Mirroradjust.)
  • Vozi: skoda a5 2008 god



Pretraga foruma [Google]