ŠKODA Superb > SUPERB 2015

Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke

(1/57) > >>

RDZoran:
Decembra 2016.god. sam poručio superba 2.0tdi sa 150ks u active paketu opreme u biznis sivoj metalik boji i dodao mu radio bolero i zadnje parking senzore po ceni od 21.700eur. Očekujem da preuzmem auto 06.februara. Nadam se da sam dobio dobru cenu za ovaj auto

mlax:
Razlika izmedju active i ambition oprema je 2500 evra za 2.0tdi a 4000 evra za 1.4tsi (150ks). Zasto?
Moj drug gleda da uzme superb benzinca 1.4 od 150 ks i pita me da li vredi 4000 evra dati za ambition opremu posebno sto je i active dosta dobro opremljen. Po meni jedino sto je tu znacajno su ksenoni.
Sta vi mislite?

Filip:
moje mišljenje je da ne vredi dati 4.000 više, već doplatiti svetla, zadnje senzore, Bolero i felne (2.100 E ukupno), metalik da ga časte i to je to

RDZoran:
Ja sam na activ dodao bolero i zadnje senzore, to je +700 eur, na čelične felne ću da nabacim zimske gume, ove letnje 16 cu odma da prodam i da kupim nove 17 alu felne i gume, velika je doplata za original lelne, na sajmu ću za upola para da dobije dobre felne. A bez ksenona ću da preživim  :)
Smatram da nisam pogrešio što nisam uzeo srednji paket opreme jer je razlika u ceni velika.

mlax:

--- Citat: dejank  16. Avg, 2016. 11:16 ---a ta cena za 2.0 TDI Ambition je od početka bila 23500 za motor 150KS
--- Kraj citata ---
Ja sam imao punudu za 22900, pre manje od godinu dana.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju