Autor Tema: MySkoda apk  (Pročitano 4811 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lujomanga1981Započeo temu

MySkoda apk
« poslato: 19. Dec, 2022. 23:19 »
Cao, pre neki dan mi pauk odneo vozilo, ja otvorim aplikaciju da vidim gde je vozilo i on mi pokaze da je tamo gde sam ga parkirao a ne tamo gde ga je odneo pauk. Da li to znaci da aplikacija ne prati parkirano vozilo vec samo lokaciju poslednjeg parkiranja?
Pozdrav
  • Vozi: Oktavia

Van mreže SuperB

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #1 poslato: 19. Dec, 2022. 23:30 »
Zar ne radi to po sistemu zadnji kontakt sa mobilnim telefonom i kada se auto ugasi prestaje njihova koncekcija i telefon pamti poslednju lokaciju do prekida konekcije? Tako je bar kod mene na citroen c1 multimediji…. Mada meni poziciju automobila pokazuje na Iphone mapama…. A kontam da je to isto, nema Skoda gps pracenje…..

Van mreže Lujomanga1981Započeo temu

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #2 poslato: 20. Dec, 2022. 10:17 »
Ocigledno tako radi. Cudi me da ne moze da pokaze trenutnu lokaciju, ima gps modul, ima sim karticu sa internetom i ima kontakt sa aplikacijom.
  • Vozi: Oktavia

Van mreže fobia24

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #3 poslato: 20. Dec, 2022. 11:26 »
Trebalo bi da prati nezavisno od toga da li je radio auto ili fizicki odnet. Jel si uradio osvezavanje stranice u aplikaciji jer nije dovoljno samo da udjes u app?

Van mreže Lujomanga1981Započeo temu

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #4 poslato: 20. Dec, 2022. 11:36 »
Jesam,
Mislio sam da su ga ukrali i onesposobili GPS, bas mi nije jasno.
Pokazuje da je auto ispred mene a njega nema  =))
  • Vozi: Oktavia

Van mreže munja23

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #5 poslato: 20. Dec, 2022. 13:20 »
Isključi samo "stealth mode" u aplikaciji i auto će ti se prikazati ispred  =))
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže Lujomanga1981Započeo temu

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #6 poslato: 20. Dec, 2022. 13:41 »
 :bravo: =))
  • Vozi: Oktavia

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #7 poslato: 18. Avg, 2023. 15:15 »
Jesam,
Mislio sam da su ga ukrali i onesposobili GPS, bas mi nije jasno.
Pokazuje da je auto ispred mene a njega nema  =))
Обавезно се морају "ажирирати" подаци за апликацију, и када буде писало да је ажурирано пре минут или неколико секунди, онда се оде на "положај паркирања", кликне на зелени пин и тамо такође негде при дну екрана треба писати "ажурирано пре неколико секунди", те би тада требала да се покаже тачна локација уколико возило није у кретању.
Наравно, не мораш бити у физичкој близини возила.
П.С.
Могући су багови, али тако отприлике ради. Ја сам имао случај да ми је и после неколико ажурирања показивало да у резервоару имам 0 литара бензина.  :))
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži Zdushan

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #8 poslato: 18. Avg, 2023. 20:03 »
Gde vi vidite te podatke u app?
Imam instaliranu myskoda (ikonica je bila crno bela, a sad posle apdejta je zelena i drugi je naziv, dodato essentials)
Evo šta mi daje na početnom ekranu

Na mreži Zdushan

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #9 poslato: 18. Avg, 2023. 20:06 »
Dodatno sam instalirao još jednu, ali mi ne daje opciju da dodam auto po VIN broju, nije podržano- instalirajte ovu prvu app, a vec je instalirana..

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #10 poslato: 18. Avg, 2023. 20:26 »
Ево како код мене изгледа апликација:
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži Zdushan

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #11 poslato: 18. Avg, 2023. 20:39 »
Zanimljivo. Nema ništa od tih opcija kod mene... ne kapiram što..

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #12 poslato: 18. Avg, 2023. 20:43 »
@Zdushan, ако се не снађеш а ауто ти је у гаранцији мислим да ће ти помоћи лица из салона где си га узео. Вероватно ће ти помоћи и ако није у гаранцији или није узето у њиховој кући.
Ја сам доста тога сам урадио али су ми неке опције ипак они морали урадити, мада ми то све изгледа и као извлачење личних података јер сам морао дати возачку дозволу "да би се возило упарило и да би Шкода била сигурна да апликација неће бити злоупотребљена на моју штету".  :-X
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži Vladapetr

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #13 poslato: 18. Avg, 2023. 21:07 »
Na starom Kodiaqu ništa od ovih podataka nije prikazivalo. Sada na novom se vidi sve što je na Željkovim slikama, plus imam i meni za paljenje ventilacije (webasto mi je deo opreme).
Dakle, mora da se plati ili stariji modeli nemaju takvu komunikaciju sa aplikacijom.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Na mreži Zdushan

Odg: MySkoda apk
« Odgovor #14 poslato: 18. Avg, 2023. 21:13 »
Jasno. Do kola je a ne do app.



Pretraga foruma [Google]