Anketa

Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?

ne znam, nisam vozio nikada do MAX
do 120 km/h
120-150
150-170
170-190
190-220
preko 220

Autor Tema: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?  (Pročitano 17136 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #15 poslato: 25. Avg, 2013. 00:14 »
nije top speed..ali danas sam bio izazvan od jedne nove insignije koja je htjela..valjda samo da impresionira plavušu na svom desnom suvozačkom sicu. 3 trake zeleni val
ugl mr. insigničar ili ti opeljaš sa rai ban i brada 3ći dan je ostao za dužinu  i pol na 250..300m   >:D

dalje nije bilo smisla paliti gume i kuplung  jer je centar grada i zeleni val na 45km/h..pa sam ga posle pustio da mu plavuša ne ode iz auta..i ne sjedne u moj  ;D

Van mreže Turbo

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #16 poslato: 25. Avg, 2013. 11:43 »
Te Insignije su teške bože sačuvaj, ni sa jednim motorom nije konkurentna u performansama. Čak ni sa ovim biturbo dizelom.

U svakom slučaju, dobar win za vremešni TDI :)

Van mreže nemacx

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #17 poslato: 25. Avg, 2013. 22:53 »
Pomolimo se Bogu da niko od  C:-) ne čita ovo  ;D

Kod mene je maksimalna brzina bila 184km/h - 3600-3700rpm (za obrtaje nisam siguran, više sam gledao put), i to na par trenutaka kad sam uhvatio čistinu i dobar put.

Sa Favoritom, dok je bila u punoj snazi je bilo 156, stari moj kad me je vozio na utakmicu protiv Merošine, a ja kasnio  ;D
  • Vozi: Škoda Favorit 136LS 1.3 40kW 91' ; Škoda Octavia Mk2 1.9TDI 77kW 04'

Van mreže madndaoa

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #18 poslato: 26. Avg, 2013. 10:37 »
Škoda Favorit 135l (43kW-58ks).
Sa ugrađenim TNG-om maksimalna brzina je iznosila nešto preko 150 km/h (kazaljka je išla i na 160 km/h ali je bila blaga nizbrdica pa se to ne računa).
Sa izvađenim TNG sistemom maksimalna brzina je iznosila oko 168 km/h sa gumama (195/45R15) većim nego što je proizvođač propisao.
Kada bi se gume vratile na standardnu veličinu,a postojeće TNG svećice zamenile nekim sa jačim performansama (mislim na malo kvalitetnije svećice za automobile koji idu samo na benzin) mislim da bi moj favorit dogurao do 170km/h ako ne i nešto malo preko toga.
Sasvim dovoljno za automobil u svojoj klasi. :)
  • Vozi: BMW 320i

Van mreže olajkris

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #19 poslato: 26. Avg, 2013. 17:33 »
Škoda Favorit 135l (43kW-58ks).
Sa ugrađenim TNG-om maksimalna brzina je iznosila nešto preko 150 km/h (kazaljka je išla i na 160 km/h ali je bila blaga nizbrdica pa se to ne računa).
Sa izvađenim TNG sistemom maksimalna brzina je iznosila oko 168 km/h sa gumama (195/45R15) većim nego što je proizvođač propisao.
Kada bi se gume vratile na standardnu veličinu,a postojeće TNG svećice zamenile nekim sa jačim performansama (mislim na malo kvalitetnije svećice za automobile koji idu samo na benzin) mislim da bi moj favorit dogurao do 170km/h ako ne i nešto malo preko toga.
Sasvim dovoljno za automobil u svojoj klasi. :)


Mislim da se druze varas. Jednostavno ako je sve na motoru fabricki tih stvarnih 165 ili 170 neces dostici. 168km\hsa gumama (195/45/R15) koji su veci od fabrickih prepisanih pa te laze km sat. A na fabricke 13-ke ce ti sve biti oko 155km\h

Van mreže madndaoa

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #20 poslato: 26. Avg, 2013. 18:50 »

Mislim da se druze varas. Jednostavno ako je sve na motoru fabricki tih stvarnih 165 ili 170 neces dostici. 168km\hsa gumama (195/45/R15) koji su veci od fabrickih prepisanih pa te laze km sat. A na fabricke 13-ke ce ti sve biti oko 155km\h

Nikad ne pišem na forumu nešto što nije debelo provereno.
Na širim gumama od fabrički propisanih sat pokazuje manje dok na užim pokazuje više.To bi valjda trebalo da znaš.Kao što sam napisao,poslednji put je merena maksimalna brzina na povratku sa Lozničkog skupa na auto putu odmah posle naplatne rampe u Rumi.Ona je iznosila 168 km/h.
Kao što sam davno rekao svako ko ne veruje koliko favorit (sa jako dobrim motorom) može da ide neka slobodno sedne u moj automobil (naravno prethodno mora da mi sipa gorivo jer tada mnogo više vuče... O0).
To je moj odgovor na tvoju konstataciju da se varam.I još nešto nemoj porediti tvoju feliciju i favorita jer je favorit nešto lakši od nje.Toliko.
  • Vozi: BMW 320i

Van mreže olajkris

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #21 poslato: 26. Avg, 2013. 18:59 »
Nemoj da shvatis pogresno, lep auto i podrzavam trud. Ali jedno pitanje cim si ti izmerio tih 168???

Van mreže madndaoa

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #22 poslato: 26. Avg, 2013. 19:06 »
Nema razloga da pogrešno shvatim.Samo je bezveze da tuđe iskustvo osporavaš a da prethodno i ne znaš da li je ispravno nešto što si napisao (mislim na veličinu guma i brzinu).
Za pola kazaljke manje od 170 km/h je pokazivalo na satu.Moja slobodna procena je 168 km/h (koji kilometar gore ili dole).
To je sve. :)
  • Vozi: BMW 320i

Van mreže olajkris

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #23 poslato: 26. Avg, 2013. 19:16 »
necu da idem u off i ako sam vec preterao. imas PP

Van mreže madndaoa

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #24 poslato: 26. Avg, 2013. 19:18 »
Isto tako i ja.Odjava. :)
  • Vozi: BMW 320i

Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #25 poslato: 26. Avg, 2013. 19:32 »
možete stavit sviječice od boinga..turbinu od space shutll.a..i svakakve modifikacije


...kad getriba ne može tu brzinu okrenut   ;D

jedan kolega je "digo" G4 sa serijale 130ks na 200+ks
momenta isto za +180nm..turbina druga..ic drugi..dizne
al od stock 210km/h..jedva se pomako do 230km/h..

jedino je tajming do max km/h..puno krači  ;)

Van mreže dulefontana

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #26 poslato: 26. Avg, 2013. 21:28 »
Ja kad merim maximalnu brzinu ne verujem ich cajgeru, nego palim program na telefonu i neka je on belezi.

Sent from my HTC Desire X


Van mreže Neba

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #27 poslato: 27. Avg, 2013. 10:35 »
nego palim program na telefonu i neka je on belezi.
Koju aplikaciju korists(te)? telefon sa GPS modulom koji posedujem je huawei U8500 sa 600MHz kineke procesorske moci i 256RAMa. Stoga mi je potrebna neka light aplikacija.
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI


Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Anketa: Koliko vam brzo ide škodilak? top speed?
« Odgovor #29 poslato: 27. Avg, 2013. 22:42 »
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binarytoys.speedometer&hl=en
odlična i jednostavna aplikacija
usporedio ju sa ovom kojom imam na multimediji..poklapaju se skoro u km
i nije potrebna internet veza..samo uključenje gps.a na mobu

ide pljus ispod avatara :)



Pretraga foruma [Google]