Autor Tema: Potreban dobar Limar/Farbar  (Pročitano 4253 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vojkan85

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #15 poslato: 15. Jan, 2023. 15:09 »
Cena krajnje korektna. Pogledaj na Insta kakva im kola dolaze. Moj Superb je trenutno kod njih od savesne brze pošte.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži Lykos

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #16 poslato: 15. Jan, 2023. 15:14 »
Cena krajnje korektna. Pogledaj na Insta kakva im kola dolaze. Moj Superb je trenutno kod njih od savesne brze pošte.

Hvala, zovem, idem kod njih na procenu ovih dana, ja i moja Octavia 2007 očukana i ogrebana ,ljubi me precednik
  • Vozi: Škoda Octavia mkII 1.9 TDI

Na mreži wkobre

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #17 poslato: 15. Jan, 2023. 16:11 »
Hvala puno na odgovorima! Javljam/stavljam slike čim rešim ovo!
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Na mreži wkobre

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #18 poslato: 16. Jan, 2023. 14:49 »
Cena krajnje korektna. Pogledaj na Insta kakva im kola dolaze. Moj Superb je trenutno kod njih od savesne brze pošte.

Bio sam malopre, videh i Superba ako je sivi  bravo2
Retrovizor će izaći 20e. Ali sam rešio da ostavim i doteram još neke stvari. Sledeći mesec dok se finansijski stabilizujem i kačim slike kako je sve to ispalo.
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Van mreže vojkan85

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #19 poslato: 16. Jan, 2023. 15:01 »
Jeste, sivi Superb. Verujem da ćeš biti zadovoljan kada se uradi. Video si im vozni park i gužvu koju imaju verovatno.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži wkobre

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #20 poslato: 16. Jan, 2023. 16:17 »
Sad me drugar izmalerisao, kaže da se strpim i odložim bilo kakvo farbanje za proleće. Kao nikako na zimu.
Bacio sam pogled po internetu i kao ne bi valjalo ako je ispod 10c da se farba i bar sledećih nekoliko dana nakon toga da je napolju makar iznad 0c. Sad ne znam šta da radim...
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Van mreže vojkan85

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #21 poslato: 16. Jan, 2023. 16:20 »
Niđe veze. Ne farba se napolju, auto se priprema unutra, farba u komori i suši u istoj. Ispada da se kola zimi ne farbaju po toj logici.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži wkobre

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #22 poslato: 16. Jan, 2023. 17:28 »
Potajno sam se nadao da će to neko da negira  :bravo: =))
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Na mreži observer

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #23 poslato: 17. Jan, 2023. 11:07 »
Džabe ti nada. Meni su u OVLAŠĆENOM Porsche servisu u Krnjači u zimu 2010 farbali vrata na Polu (zbog manjeg češanja) i rezultat je bio užasan (a auto imao manje od 7 meseci tada). Trpeo sam to dve godine pa odvezao kod pravog (ali "garažnog") majstora da popravi.
U halama je hladno, ne mislite valjda da će da ih greju do sobnih 22 stepena? Ne farba se kad je hladno, tačka.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže vojkan85

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #24 poslato: 17. Jan, 2023. 11:47 »
To ima veze sa pripremom za farbanje. Po toj logici da se ne farba na hladnom, znači da majstori nemaju šta da rade kada je hladno? Farbaju se automobili preko cele godine. Ja sam Oktaviju farbao isto u sred zime, koja je bila hladnija od ove sada, i nikada se ništa nije otvorilo, rascvetalo itd. Sve je u tome kako se pripremi podloga za farbanje. Ne žive majstori samo od maja do septembra zar ne?
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži observer

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #25 poslato: 17. Jan, 2023. 11:58 »
Pa šta je priprema nego deo procesa farbanja?
Naravno da majstori žive cele godine, između ostalih upravo i od nas koji smo im naivno odveli auto zimi na farbanje. Jednom sam to uradio i nikad više.
Uzdati se u savest i profesionalnu odgovornost bilo koga u ovoj zemlji je uzaludno. Isto kao i u kasnije reklamacije. Moje je bilo da upozorim, iz ličnog iskustva.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže vojkan85

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #26 poslato: 17. Jan, 2023. 12:02 »
Auto može da se farba na livadi. Nakvasiš oko sebe dva-tri metra i udaraš po farbanju :). Dobra priprema auta, podloga, šmirglanje, zaštita itd, je onaj deo koji je bitan. Farba se i leti i zimi, tu nema spora, samo se leti brže suše stvari, ali nije u halama po 5 stepeni jer ljudi ne mogu da rade u tim uslovima. Ja sam do sada imao samo pozitivna iskustva sa farbanjem auto tokom cele godine. Nije da sam farbao auta u krug, ali ono što je trebalo da se radi, uradilo se kako treba i bez reklamacija. Da ne pominjem koliko je bitno da se radi i sa kvalitetnim materijalima.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže MAKS

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #27 poslato: 17. Jan, 2023. 12:31 »
Po meni u vecini slucajeva oni znaju da rade dobro.
Samo je bitno kako ti onaj majstor u radnji potrefi boju. Naravno sto je auto stariji to je teze.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Na mreži wkobre

Odg: Potreban dobar Limar/Farbar
« Odgovor #28 poslato: 19. Jan, 2023. 12:20 »
Uh..iako sam jako nestrpljiv, sačekaću za svaki slučaj proleće. Hvala svima!
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K



Pretraga foruma [Google]