Autor Tema: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 2681 puta)

danilodanilo, nelle i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže fobia24

Odg: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #15 poslato: 22. Apr, 2024. 22:22 »
1.5 tsi slabiji u Hrvatskoj skuplji oko 100e od jaceg 1.5 u Sloveniji. Imam info da slabiji 1.5 se otvara za Sloveniju u 18.nedelji, dakle sledeca nedelja oko praznika. Videcemo koliko ce biti jeftiniji od jace verzije. Za sada je oprema Selection i Sport.


Na mreži Vladapetr

Odg: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #17 poslato: 14. Maj, 2024. 23:48 »
Ajd, nek je sa srećom. Ovaj TDI bi trebao da dobiješ u kratkom roku?
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Van mreže fobia24

Odg: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #18 poslato: 15. Maj, 2024. 14:25 »
Ne zuri mi se. Pise u ugovoru rok isporuke 3 do 5 meseci. Pre avgusta ne ocekujem, a svakako ako stigne ranije ce cekati kuci sto mi ne odgovara. Najidealnije bi bilo da odmah krene da se vozi zbog garancije. Ali tu bi trebalo puno kockica da se poklopi.

Na mreži varicak

Odg: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #19 poslato: 16. Maj, 2024. 16:05 »
Da li neko zna kada će kod nas proraditi konfigurator? Nema ni cena ni opisa dodatne opreme...

Van mreže fobia24

Odg: Nova Octavia A8, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #20 poslato: 16. Maj, 2024. 17:40 »
Pitati uvoznika. Neodgovorno da nije istovremeno sa cenovnikom.
Narucena danas:
https://konfigurator.skoda.si/cc-si/sl_SI_SKODA23/C/detail/595/PV5D4588/8E8E/NE/PDB@PL4@PWM@VW5@WD2/@
Sve je ostalo isto, samo sto je promenjeno u limo umesto karavana. Sa skoda 1% finansiranjem sam dobio 7% popusta. Na prethodne dve rs koje sam kupio (2018 i 2021) sam dobijao standardnih 10%. Pre izlaska oktavije facelift mi je rekao direktor salona da su marze njima snizene sa obnovljenom oktavijom i da nece moci davati vise toliki popust. Kod drugih sam dobio maksimalno za 1% manji popust.



Pretraga foruma [Google]