Autor Tema: Zamena Bolero za Amundsen  (Pročitano 380 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže markofZapočeo temu

Zamena Bolero za Amundsen
« poslato: 09. Feb, 2024. 09:40 »
Zdravo svima, drugar vozi O3, 2013. godiste.
Fabricki je dosao sa Bolerom (nema navi ni BT).
Porucio je drugu glavnu jedinicu i displej Amundsen (identicnih oznaka kao na mom autu, gde imam pomenute funkcije).
Moje pitanje je, da kakva je procedura sto se tice uklanjanja zastite komponenti i zamene uredjaja?
Na Briskoda su mi rekli da mu svakako nece raditi funkcije koje nije imao sa Bolerom, to jest navi i BT jer je nemoguce hakovati MIB1.
E, sad, ja verujem da smo mi mnogo snalazljiviji narod od njih pa sam hteo da proverim da li je neko imao iskustva sa tim?
Hvala unapred na odgovoru :)
  • Vozi: Skoda Octavia Elegance 2013

Van mreže MAKS

Odg: Zamena Bolero za Amundsen
« Odgovor #1 poslato: 09. Feb, 2024. 17:30 »
Negde sam upisao na foromu sta sve treba da bi radila multimedija sa blututom i navigacija. Ja sam bolero zamenio sa COLUMBUS-om. Octavija 2012. i sve radi sto je radilo na boleru. I mogu ti reci da uopste nije jeftino.Potrazi na forumu i procitaj.
Ako neuspes javni se u pvt da ti pojasnim moja isustva.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže zoranius

Odg: Zamena Bolero za Amundsen
« Odgovor #2 poslato: 12. Feb, 2024. 08:12 »
Ne znam koliko je ovo svrsishodno. Ako na Boleru radi Android auto, zamena za Amundsen je neisplativa. Mape na original naviagaciji ne mogu ni da se približe Google mapama a kasni se sa novim verzijama mapa prilično. Ostale opcije koje postoje su prilično bespotrebne.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže markofZapočeo temu

Odg: Zamena Bolero za Amundsen
« Odgovor #3 poslato: 12. Feb, 2024. 10:06 »
Ne znam koliko je ovo svrsishodno. Ako na Boleru radi Android auto, zamena za Amundsen je neisplativa. Mape na original naviagaciji ne mogu ni da se približe Google mapama a kasni se sa novim verzijama mapa prilično. Ostale opcije koje postoje su prilično bespotrebne.
U pitanju je MIB1 Bolero, verzija koja nema ni Bluetooth ni navigaciju, Android auto takodje nema. Amundsen je uzeo za 100 eura, displej i glavnu jedinicu. Jedino ako nismo obojica nesto propustili vezano za Android auto.
  • Vozi: Skoda Octavia Elegance 2013



Pretraga foruma [Google]