ŠKODA FORUMI > Ostalo u vezi Škoda vozila

ŠKODE i DELOVI sa domaćih/stranih oglasa

(1/71) > >>

Karlheinz:
Često gledam poznati sajt za prodaju, pa evo teme gde možemo postaviti linkove i komentare na neke interesantne oglase  koje - vredi videti zbog nekog razloga.
Bilo da je novo/staro/skupo/jeftino/smešno/povoljno/nepovoljno....


Evo za početak jedne "poznate" Škode i intereantnog opisa:


http://www.polovniautomobili.com/oglas3780223/skoda_superb_19tdi_83000km/


9.000eur, jako lep auto, pretpostavljam da je - što kažu "vredi svaku paru"...




komentar oglasa:
Cena je krajnje fixna, o korekciji cene apsolutno ne zelim da razgovaram.  Ovo je najbolja ponuda od svih Octavia i Superba 2008g. Imajte u vidu da je Octavia A5 traktorce naspram ove limuzine. Ovo je Business klasa, putovanja su uzivanje, auto je mekan, zvucna izolacija je strasna. Dakle, ovakvog Superba sa ovom kilometrazom i godistem NEMA u Srbiji! Ko zna cenice i nece smanjivati cenu, dovoditi sebe i mene u neprijatne situacije. Nije nista hitno uopste, novac da prehranim porodicu fala bogu, imam i auto menjam za skuplji!!!! Auto je presao PRAVIH 83000km i nikakvog odrzavanja sem redovnih poseta ovlascenom servisu video nije!  Plocice i diskovi su zamenjeni pre 25000km i kao novi su. Trebate platiti prenos, imate registrovan auto skoro punu godinu, imate odradjen mali servis pre 2000km, imate zeder, alarm, jammere, nove presvlake od 100e, set zimskih guma sa celicnim felnama i Skoda ratkapnama, Auto poseduje fabricka Xenon svetla sa prskalicama i coming home funkcijom, senzor za kisu, komende na volanu, veliki, Maxi-Dot display.
Interesentima kojima sam prekjuce rekao da je auto prodat, izvinjavam se. Imao sam kupca, ali nije uspeo covek da odradi kredit tako da, evo oglasa opet! Znaci, konacna cena, zamene ne dolaze u obzir, pustite "strucne" procene (licno sam i ja danas oko cene konsultovao ovl. servis), ubedjivanja, price kako se tesko zivi, tesko prodaje.. itd..itd. Ima puno jeftinijih auta i za svakoga po nesto. Ako se Skoda ne proda, ostaje meni ovaj divni auto. Mozda jos bolje, jer bez 3000-4000e doplate, ja bolje, a sa normalnom km kupiti NE MOGU! Da li se moze kupiti za ovoliko koliko ja cenim auto neka Skoda/VW/Audi u ovoj klasi i sa servisnom istorijom i malom kilometrazom, to ostavljam vama da istrazite. Video na youtube mozete naci na sledecem linku:
http://www.youtube.com/watch?v=ctmADE23xzs
Pozdrav svima na sajtu! Hvala!

Karlheinz:
odmah još jedna, karavan OII 2007


http://www.polovniautomobili.com/oglas3778853/skoda_octavia_20tdi_laurinklement/


7.000, l&k, duže je već u oglasima, bila je ranije i jača cena, verovatno zbog toga nije prodata ??

Turbo:
Odustao je prodavac ovog Superba, dogovorio se sa čovekom ali je odustao :) Rešio da nastavi da uživa u Škodi :)

Karlheinz:

--- Citat: Turbo  30. Avg, 2013. 15:41 --- Rešio da nastavi da uživa u Škodi
--- Kraj citata ---

Uopšte mi nije jasno zašto prodaje ovako dobar auto, najbolji u Srbiji - da bi doplatio i kupio još bolji??
Jer, sa tako malom kilometražom je bacanje para ulagati u auto koji će da mu stoji tj. da se ne vozi...
Njegovi novci, njegova stvar...

Turbo:
To je i sam shvatio. Pratio sam razvoj cele priče na jednom drugom forumu. Jedva nagovoriše čoveka da je zadrži, mada je i žena odigrala ulogu :D

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju