Autor Tema: papučica gasa teško ide  (Pročitano 1787 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sasacalkoZapočeo temu

papučica gasa teško ide
« poslato: 26. Jun, 2013. 11:51 »
Nekih pet,šest dana, papučica gasa je išla tesko, trebala je veća sila da pritisnem gas, a auto je lepo primao gas.  Od juče opet se ponaša normalno - kad pritisnem papučicu ide lagano. Da li je neko imao sličan kvar?      U pitanju je fabia karavan 1.4mpi 2001.
« Poslednja izmena: 26. Jun, 2013. 22:53 skoda »

Van mreže djordje cacak

Odg: papučica gasa teško ide
« Odgovor #1 poslato: 26. Jun, 2013. 23:57 »
Da ti slucajno nije patosnica ili tapacir podisao pod gas i to se ponekada dogodi.Ako nije to onda uzmi pumpicu sa uljem ili wd sprej i naprskaj sajlu,ali sajlu ne buzir, mozda tako resis problem.Jel papuca gasa nema lufta?
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Na mreži bugarin

Odg: papučica gasa teško ide
« Odgovor #2 poslato: 27. Jun, 2013. 00:14 »
ma kakva sajla djordje, fabia ima elektroniku na papucici gasa.
niposto ne koristiti wd-40 i slicne proizvode, jer ce isprati mast koja se nalazi u kucistu, klizac i ploca ce ostati suve, i pedala-papucica ce jos vise glaviti.
proveri luft u osovinici papucice. ako postoji, kupuj novo-polovno. napolju su cene oko 20-30 eura za polovnu. za domace trziste nisam siguran :(
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže djordje cacak

Odg: papučica gasa teško ide
« Odgovor #3 poslato: 27. Jun, 2013. 07:21 »
Moja greska,znam da ima el i ja je vozim ali mislio sam na favoritku,a odkud na nju neznam.Sory
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže sasacalkoZapočeo temu

Odg: papučica gasa teško ide
« Odgovor #4 poslato: 29. Jun, 2013. 13:52 »
proverio sam luft i sve je ok, ali sam ipak bio kod majstora. nema lufta i kaze sve je ok. pretpostavlja i on da je možda patosnica uzrok problema. hvala svima.  :D



Pretraga foruma [Google]