Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 ... 10
1
OCTAVIA 2004-2013 / Safe mode - blinka sijalica grijaca
« Poslednja poruka Niske31 poslato 04. Maj, 2024. 08:32 »
Pozdrav skodoljubitelji

Juce mi se pojavi problem u voznji na magistrali famozno treptanje lampice grijaca i auto se ulijeni naravno posebno na vecim brzinama..

Sve se odigralo u minut dva kada sam stao pored puta, vidim radi regeneraciju po obrtajima, pustim auto da odradi, vratim se do auta lampica blinka.. malo porovozem, upalim ugasim, sve ok..

Da bude stvar gora, krenem na put prije 3 dana na izlazu iz BL nema vode, dospem, nastavim malo opet nema.. nadjem nekog majstora usput, motor sav mokar umazan, daj peri daj susi, nadju neko crijevo iza hladnjaka, zamijene to, ide proba, voda tece uveliko iz motora.. drugi problem hladnjak filtera goriva, zamijeni to sve ok, ali pojavila se ova lapica, greska na dijagnostici ventil oko turbine neki, toliko su strucni da ne znaju tacno sta je.. poniste to i gas

Da bi se juce u povratku sa puta lampica ponovo palila, prvo na jacem usponu i jacem gasu a onda na autoputu..

Zanima me misljenje, s obzirom da su pola motora rasturili bili, milion plastika crijeva itd, prali motor susili motor, da li moze biti neka greska u koracima ili ovaj ventil na turbini.. ako neko ima slicna iskustva

Problem je sad sto nema greske, moram je isforsirati pa onda direkt kod majstora..
2
SUPERB 2015 / Odg: Navigacija, update, mape...
« Poslednja poruka Boky poslato 04. Maj, 2024. 00:54 »
nije da sam lenj, (a mozda i jesam) nego da ne listam ovu gomilu postova, pa rekoh da pitam, mozda neko moze da mi skrati muke i uputi me na stranicu na kojoj je objasnjeno kako da azuriram mape za moji Octaviu 1.6 Greenline 2014 godiste, mislim da je uredjaj MIB 2 amundsen, a kartica je 8GB, a cuo sam iz nekih prica da je to malo, a opet neki kazu da je dovoljno, pa rekoh da cujem nekog od vas koji ste upuceni u to. unapred se zahvaljujem.  bravo2
ovo sam uslikao sa moje navigacije, ako nekom znaci da me uputi.

eto dok sam malo citao, naidjoh na post (mislim da je na 22. strani) gde covek kaze da se sve jednostavno obavi na oficijalnom sajtu i tako i uradih !
nema komplikovanja, u odeljku "azuriranje vaseg sistema amundsen" ukuca se broj sasije i odmah se dobije fajl za download.
to se skine i nalepi na prethodno formatiranu karticu. proverio sam i video da mi je ucitao novi auto-put Milos Veliki koji do sada nisam imao,
tako da verujem da je sve osvezeno, ali to cu jos dodatno proveriti ovih dana, kada budem negde na putu.
lep pozdrav svima, forum je TOP !!!  bravo2
3
SUPERB 2015 / Odg: Navigacija, update, mape...
« Poslednja poruka sebekkg poslato 04. Maj, 2024. 00:06 »
Gps underground forum
4
SUPERB 2015 / Odg: Navigacija, update, mape...
« Poslednja poruka Boky poslato 03. Maj, 2024. 22:02 »
nije da sam lenj, (a mozda i jesam) nego da ne listam ovu gomilu postova, pa rekoh da pitam, mozda neko moze da mi skrati muke i uputi me na stranicu na kojoj je objasnjeno kako da azuriram mape za moji Octaviu 1.6 Greenline 2014 godiste, mislim da je uredjaj MIB 2 amundsen, a kartica je 8GB, a cuo sam iz nekih prica da je to malo, a opet neki kazu da je dovoljno, pa rekoh da cujem nekog od vas koji ste upuceni u to. unapred se zahvaljujem.  bravo2
ovo sam uslikao sa moje navigacije, ako nekom znaci da me uputi.
5
Informacije Novosti Media / Odg: Video linkovi, razno - SKODA
« Poslednja poruka Karlheinz poslato 03. Maj, 2024. 20:45 »
Škoda Vision Gran Turismo



Škoda je odlučila da proširi svoje prisustvo u video igrama. Ovaj put igra je Gran Turismo 7.
6
FABIA 2007-2014 / Odg: 1.4 TDI brisač zadnji prska ali ne radi.
« Poslednja poruka lima poslato 03. Maj, 2024. 17:21 »
Hvala
7
FABIA 2007-2014 / Odg: 1.4 TDI brisač zadnji prska ali ne radi.
« Poslednja poruka Buca Skoda Mladenovac poslato 03. Maj, 2024. 16:01 »
Mozda je negde napukla zica u instalaciji pa gubi kontakt.
8
FABIA 2007-2014 / Odg: 1.4 TDI brisač zadnji prska ali ne radi.
« Poslednja poruka lima poslato 03. Maj, 2024. 12:58 »
Od jutros radi, ne znam šta mu je.
10
FABIA 2007-2014 / Odg: 1.4 TDI brisač zadnji prska ali ne radi.
« Poslednja poruka Buca Skoda Mladenovac poslato 02. Maj, 2024. 22:01 »
Ispitaj osigurace elektricara verovatno ne kosta nista. Imas digitalni unimer kod kineza 450din je. Mozes i sam.
Stranice: 1 2 ... 10