Autor Tema: ŠKODA 110 LS (1974)  (Pročitano 6061 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dusko zemun

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #15 poslato: 05. Apr, 2015. 07:11 »
Zdravo drugari,
bez prevelike želje da otvaram novu temu (jedino ako administratori ne procene drugacije) u okviru ove teme zelim da se pohvalim da je od juce 4.4.2105. vozni park MOJA ŠKODA ZEMUN bogatiji za još jedan prevoz.
U pitanju je škoda 110 de luxe iz 1976.godine.
 U pitanju je vozilo koje sam kupio od prvog vlasnika (doduše u formalno pravnom smislu ja sam četvrti vlasnik, pošto se prva dva vlasnika nalaze na nekom boljem mestu, a treće lice je zakonski ovlašćenik nakon ostavinske rasprave) u veoma veoma dobrom stanju za svoje godine.
Mehanički posmatrano sve je u besprekornom stanju. Vozilo je prešlo pre dolaska u moje ruke 30740km za nepunih 39 godina. i šta tu više imamo dodati ?
poneka sitnica, jedna ogrebotina na rubu zadnjeg desnog točka... to su sve mane ...
prilikom kupovine ovog vozila stvarno sam se uverio šta znači imati račun, pa račun o primopredaji vozila, pa garanciju, pa servisnu knjižicu i dva ključa ...
jednom rečju ... nisam imao prilike da vidim ni vozila 3 decenije mlađa sa ovim pratećim elementima, a ne vozilo koje je umalo starije od mene...
neka slike kažu više  od mene , a za sve one koji planiraju doći na današnji skup kod Arene , najavljujem da ću svratiti  sa svojim novim prevozom.
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže Beli82

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #16 poslato: 05. Apr, 2015. 12:05 »
Dule, prelepa je! Ovaj model mi je najdraži od svih jer sam celo detinjstvo proveo upravo uz ovaj auto.  Ako Bog da, jednog dana ću i ja parkirati jednu ovakvu lepoticu u dvorište,  u čast mog ćaleta kome je Škoda bila najbolji auto na Svetu,  i zbog koga sam ja postao ljubitelj Škode.

Sent from my Smederevac na drva.

  • Vozi: Fabia MK1 Combi 1.2 HTP-TNG 2006.

Van mreže Karlheinz

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #17 poslato: 05. Apr, 2015. 12:43 »
Odlična!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži BALKANIJA

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #18 poslato: 05. Apr, 2015. 17:19 »
Da li je kupljena u Balkaniji? Skoda Zemun imate dosta vozila, ali ovo je kao jagoda na slagu, vrh !

Van mreže dusko zemun

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #19 poslato: 06. Apr, 2015. 13:26 »
Da li je kupljena u Balkaniji? Skoda Zemun imate dosta vozila, ali ovo je kao jagoda na slagu, vrh !

Dobar dan,
Naravno, kupljena je u Balkaniji i uz vozilo sam dobio sva dokumenta.
Za dva poslednja dana prešao sam sa njom već oko 100km i pri utisci su maximalno pozitivni. naravno, vozilo je u besprekornom stanju mehanike, a limarija, zahteva par sitnijih dorada, ali u ovom trenutku, prvo moramo sačekati da se završe započeti projekti pa ćemo se onda posvetiti reapraciji ovog vozila...
a do tada, nadam se da ću je svakodnevno voziti...

  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže alen12

Odg: ŠKODA 110 LS (1974)
« Odgovor #20 poslato: 09. Apr, 2015. 02:26 »
Pozdrav...ovo je auto od prijatelja.Kupio ga je na jedan zanimljiv nacin.Radio je u firmi koja se bavi recikliranjem i skupljanjem željeza.I u njegovoj smjeni doveze djeda auto na prešanje.Njemu bilo žao auta i odlučio ga kupiti.Škoda je 72 godište i stoji garažirana 8 godina kod njega.S vremena na vrijeme ju pali i malo provoza.Dugo vremena se "prijetio" da ce ju registrirati ali se odlucio nedavno na prodaju.Evo par slika stare dame.



  • Vozi: škoda octavia 1.9tdi 2009



Pretraga foruma [Google]