Autor Tema: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima  (Pročitano 5807 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zare

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #30 poslato: 25. Sep, 2014. 20:03 »
Koliko god bila sada kvalitetnija, ja je licno za sebe ne bih uzeo NIKAD!!!
Ako tako gledas na Daciu kako onda gledas na Skodu od pre 30-40 godina? Tada je nas kec bio savrsenstvo tehnike za tadasnju Skodu, o pouzdanosti da ne pricamo. Da mi je tada neko rekao da cu da vozim Skodu i da ce to da bude stvarno neki auto mislio bi da je lud :).
Stvari se menjaju, ne moze se biti potpuno iskljuciv. Tehnika ide brzo napred, problemi se brzo resavaju ako neko hoce da ih resi.


Van mreže FabiaRojoZapočeo temu

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #31 poslato: 25. Sep, 2014. 20:32 »

Van mreže fobia24

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #32 poslato: 25. Sep, 2014. 20:52 »
Po meni je škoda oduvek bila bolja od keca, možda ne i lepša. 120LS je bila tiša, udobnija od keca mnogo. Znam jer je drugar imao tada jednu, a kec nam je bio u porodici. Dačija koju je kolega pomenuo nije od pre 30 godina, nego se proizvodila u vreme fabije 1. Nisu oni odmakli po pitanju kvaliteta napred, već samo po pitanju dizajna.

Van mreže djordje48

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #33 poslato: 25. Sep, 2014. 23:53 »
moje skromno misljenje je da kec nikada nije bio nas vec italijanski, a mi smo ga kao zastarelu tehnologiju dugo proizvodili. da smo bili pametni da ne proizvodimo kola vec da se bavimo poljoprivredom sad bismo bili kao holandija, a oni su najveci izvoznik poljoprivrednih proizvoda na svetu i nista im ne fali. odoh u off topic ali ne mozemo se porediti ni sa ceskom tj cehoslovackom jer su oni u pogledu autoindustrije bili ispred nas a rusi im nisu dali da prave dobra kola jer bi bila bolja od ruskih, opet losih kopija fijatovih automobila. causesku je opet naopako nasilno forsirao autoindustriju u rumuniji, a bolje im je bilo da su sadili krompir. na kraju i cesi i rumuni profitirase jer su imali drzavu a mi smo tu gde jesmo... wac1  nema krompira a bukvalno dadosmo sve dzabe fijatu samo da kazemo da se nesto radi u zemlji

Van mreže fobia24

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #34 poslato: 26. Sep, 2014. 08:55 »
E ovo si stocio za medelju, steta sto sa mobilnog ne mogu da udarim lajk, ali pamtim, pa kasnije! :)

Van mreže Karlheinz

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #35 poslato: 03. Okt, 2014. 13:31 »
Danas oko podneva je test vozilo Alprosa imalo manji udes, na autoputu kod AK. Udario ju je logan od pozadi. Samo je branik ostecen. Oktavija.

Hm, Dačija sada i udara Škodu?! Pa to je već sumnjivo! hehe, šalim se :-)
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže krcaerdoglija

  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže Turbo

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #37 poslato: 05. Okt, 2014. 17:58 »
Izvini ali čovek od 92 godine bi preminuo i da je na njega naleteo trotinet.

Van mreže DejanLA

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #38 poslato: 15. Okt, 2014. 19:12 »
Dušane, pokušao sam i ja da pokažem, vidiš da ne vredi. Eto sad si se i uerio. Dižem ruke, evo ovi Dačia neljudi prave isto 24h svakog dana. Ali neka, sve se vraća
  • Vozi: Fiat Grande Punto 1.4 rst

Van mreže nikolaj

  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI Active, 2011.

Van mreže fobia24

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #40 poslato: 30. Dec, 2014. 16:28 »
E šteta što neko nije član te dačija sekte, pa da njima ovo okači. Mada, oni i onako ne bi verovali, kad ne veruju ni vlastitom primeru. :)

Van mreže Turbo

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #41 poslato: 31. Dec, 2014. 11:40 »
Ima fanbojizma kod vlasnika svake marke, bio to auto, telefon, nešto treće... Nije ni Škoda/VW pošteđena toga.

Huawei P6 TT


Van mreže sale.kriminale

Odg: Dacia sabotaza Skode na svakoj temi u domaćim medijima
« Odgovor #42 poslato: 13. Dec, 2022. 00:18 »
Dugo je trebalo da shvatimo ... ali Jura je konačno provaljen.

Ono kada saznaš da ti najbolji drug radi za KGB.

https://www.youtube.com/watch?v=viBXe_z0TeI
  • Vozi: Dacia Logan



Pretraga foruma [Google]