Autor Tema: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...  (Pročitano 22013 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži hakklerZapočeo temu

Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« poslato: 07. Okt, 2013. 21:08 »
danas ulovljena s mobom jedna O3 taman po mjeri.
ovaj oem drl se vidi na 400,500m i baš ju ističe nasuprot drugih automobila...

 

več ih dosta ima za vidjet po cesti..jučer vidio jednu metalic smeđu..al mi ta boja nije nešto..još po tmurnom vremenu..
ugl. sad dolaze onima koji su naručili početkom sedmog mjeseca a nisu uzimali octavie s lagera nego su nešto dodatno ubacili.

ova je bila malo prljava..al kotači sa drl te sa xenonom bi mi fino sjeo ;)

 

jel ih ima šta u Bg na cesti?

Van mreže bugarin

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #1 poslato: 07. Okt, 2013. 21:43 »
ja video bar 3 u zadnjih nedelju dana, al nazalost nisam stigao da slikam.

jednu vozi lik iz mog naselja, doduse sa oznakom TEST VOZILO, tako da je moguce i da je radnik nekog dilersipa.
drugu sam video na novom beogradu, a trecu na slep-sluzbi :( . ova na slepu je bila sa tablicama, tako da sumnjam da je bio prevoz do kupca ili tako nesto.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Neba

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #2 poslato: 07. Okt, 2013. 22:25 »
Videh nekoliko iste sive boje, na sluzbenom parkingu u okolini autocacka neka firma ih je uzela za sluzbena vozila  :)
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže djordje48

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #3 poslato: 07. Okt, 2013. 22:28 »
ima ih po dosta, prepoznaju se odmah po dnevnim svetlima koja su u glavnim farovima. nekad ne razlikujem oktaviju 3 i rapid, previse su slicni....doduse, karavana i rs i 4x4 i slicne egzotike jos nema...

Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #4 poslato: 07. Okt, 2013. 22:56 »
da...sa halogenim običnim svjetlima je razlika mala.
ali ledice od octavie..koje rapid nema u ponudi..vide se izdaleka.

Van mreže olajkris

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #5 poslato: 07. Okt, 2013. 23:12 »
u kikindi ima dve sive, a obe  voze neki dedaci... :)

Van mreže Karlheinz

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #6 poslato: 08. Okt, 2013. 11:34 »
jel ih ima šta u Bg na cesti?
Viđam svaki dan po gradu nekoliko O3 i Rapida. Više ih je O3 sa DRL nego bez.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže sasaj

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #7 poslato: 08. Okt, 2013. 13:35 »
octaviu je poznanik kupio, 1.6 od 105ks i kaze da je prezadovoljan a kada sam je pogledao i ja sam se odusevio,auto stavrnop skockan po meri....
  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #8 poslato: 09. Okt, 2013. 19:23 »
octaviu je poznanik kupio, 1.6 od 105ks i kaze da je prezadovoljan a kada sam je pogledao i ja sam se odusevio,auto stavrno skockan po meri....

hmm..meni je..onak ..ok.
Prednji kraj i interijer mi je odličan..prostoran..ne previše izdizajniran..al zadnji kraj s tim urezanim rombovima..ne baš.  :P
ne znam..valjda jer sam prvo vidio rapida..i on mi je još uvijek nekako napet..makar i on ima dosta nedostataka.

Nego pitaj poznanika dali mu se čuje bučkanje goriva u interijeru kad je rezervar pun??

Ugl. nema još puno odaziva i mala je brojka. Ali vozači novih O3 to spominju..lošu izolaciju od rezervara..a i ovjes nije izgleda baš nešto. Pogotovo na modelima bez multilinka tj lakše je nabrojat one sa multilinkom di je sve ok. (vRS diesel i benz i benz. 1.8tsi)
mislim ..prema pisanju auto leži..ali da je udoban preko graba,rinzola ili ležečih policajaca..nije baš (u odnosu na O2fl i O2)

ono..čuje se malo previše za novu generaciju octavie  :-X

Van mreže Karlheinz

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #9 poslato: 09. Okt, 2013. 21:13 »
Pokupili su i stavili na O3 nekoliko dobrih linija spolja i proverene ideje (npr. passat like kokpit) unutra, iz VW i Audi škole, malo su to uprostili, pojednostavili, tako da ima da bude vrh kupovina sledećih par godina, samo da budu obazrivi sa cenom...
Meni se sviđa, deluje modernije, ali ni blizu nekoj ekskluzivi, dovoljno neupadljiva da potraje sledećih 6-8 godina i preplavi ulice...
Od opcija za dodatnu opremu ima brdo stvari, samo vam fali $$ i imaćete high-tech - Škodu. Zvuči nestvarno.  8)
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Turbo

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #10 poslato: 09. Okt, 2013. 23:37 »
U nižim nivoima opreme izgleda kao da je iz 1999. Napucana sa 20+ hiljada evra, odlična. I spuštena obavezno, previsoke su mi sve Škode generalno. Ima to prednosti značajnih, ali ih ruži samo tako.

Van mreže sasaj

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #11 poslato: 10. Okt, 2013. 07:28 »
Nego pitaj poznanika dali mu se čuje bučkanje goriva u interijeru kad je rezervar pun??


pitacu ga prvom prilikom,nadam se da puni rezervoar do vrha...:)
  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Van mreže Karlheinz

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #12 poslato: 10. Okt, 2013. 14:28 »
Evo sad čitam da je "Kanton" (Canton) muzika koja ide kao doplata u O3 bacanje para. Više njih je reklo da se ne isplati ovo uopšte razmatrati, i pored podešavanja - zvuk je osrednji a basa nigde...
 
http://www.youtube.com/watch?v=bFAoCV4Fb9w
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže bugarin

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #13 poslato: 10. Okt, 2013. 14:41 »
Evo sad čitam da je "Kanton" (Canton) muzika koja ide kao doplata u O3 bacanje para. Više njih je reklo da se ne isplati ovo uopšte razmatrati, i pored podešavanja - zvuk je osrednji a basa nigde...
 
http://www.youtube.com/watch?v=bFAoCV4Fb9w


ofttopic ali vezan za zvuk CANTON-a. ovaj brend nikad nije imao dubok i jak bas, ni u kucnim zvucnicima. na technics-ovom pojacalu koje inace nazivaju ubicom bass sekcije, jer izbacuje neverovatno jak bas, canton zvucnici imaju bas kao pijacarska mini linija.
ali nije to nista strasno, ni bose u grand cirokiju nije mnogo bolji. jednostavno ne umeju da urade uredjaj i zvucnik za kola pa bog. B&O u audiu nisam imao jos prilike da cujem, ali verujem da je i on daleko od ocekivanog.

  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži hakklerZapočeo temu

Odg: Octavia 3, utisci, komentari, mišljenja...
« Odgovor #14 poslato: 10. Okt, 2013. 15:13 »
hm..evo kolega koji je uzeo tu doplatu od kartona  :))..baš piše da je baš zadovoljan u omjeru koliko para toliko muzike...onak fajn se čuje.
a prije je bio techno freek i imao skuplju muziku nego što je auto vrijedio  :))
e sad..normalno da ne mogu oni rasipat lovu kod ugradnje da stave zvučnike koje idu na db drag frekvu  O0

slušao sam oem bose u mazdi mx7..i nije to nešto uber ozvučenje.



Pretraga foruma [Google]