Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14570 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Mareska

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #240 poslato: 14. Jun, 2021. 13:19 »
Хахаха реално шта ако је измештен obd и направиш се луд кажеш немам наставак код себе?!
Ako je izmesten obd i promenjen dzek, znači da auto već nije u fabrikom stanju nego rađena neka promena, tako se može uneti u zapisnik i poslati auto da se  vrati fabrički.
  • Vozi: Passat

Van mreže dixon

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #241 poslato: 14. Jun, 2021. 13:23 »
Одлично, нек напишу то само. Па да видимо зашто је прошао царину тако и зашто је већ два техничка прошао. Па да видимо са добрим адвокатом (ког већ имам) ко ће извући дебљи крај... Тако је другар опељешио паркинг сервис кад су му подигли ауто, 1500€ штете му исплатили на рачун редом од сваке тачкице коју су нанели фелни па до "разних оштећења на трапу"

Van mreže vojkan85

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #242 poslato: 14. Jun, 2021. 13:27 »
Ne vodi to nigde. Recimo AMSS nema jasan stav niti ima ikakav o sportskim nastavcima auspuha, a kada sam pitao da li prolazim tehnicki gde godinama radim tehnicki, rekli su ako nije takav dosao iz fabrike, ne prolazis. Sve je kako se zalomi izgleda.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži Mareska

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #243 poslato: 14. Jun, 2021. 13:31 »
Одлично, нек напишу то само. Па да видимо зашто је прошао царину тако и зашто је већ два техничка прошао. Па да видимо са добрим адвокатом (ког већ имам) ко ће извући дебљи крај... Тако је другар опељешио паркинг сервис кад су му подигли ауто, 1500€ штете му исплатили на рачун редом од сваке тачкице коју су нанели фелни па до "разних оштећења на трапу"
Kakve veze ovo ima sa iscitavanjem podataka preko obd?
I kakve veze ima potvrda amss, ko može da dokaže da je auto tako ušao u zemlju sa tim izmenama. Obd ti nije na mestu gde ga je fabrika stavila i tu se svaka priča završava.
  • Vozi: Passat

Van mreže dixon

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #244 poslato: 14. Jun, 2021. 13:54 »
Јој људи ал побегосмо у крајност, ајмо на другу тему греота да се овде прља причама о техничком. Ето нек се појави онај који ће ме вратити због измештеног обд па да се играмо мачке и миша. Сад прођох технички са LED сијалицама у мигавцима, позицијама и дугим светлима а то је л те свугде брује на сав глас да је забрањено?! Охладите, чуј без DPF не можеш проћи технички, причам ти причу...

Na mreži Mareska

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #245 poslato: 14. Jun, 2021. 14:18 »
Imam ja jednog drugara isto tako aj da vidim ko će meni.. Ja ću njima.. Itd.
Druže postoje propisi, zakoni..
Oni su iznad svakog mangupa..
  • Vozi: Passat

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #246 poslato: 14. Jun, 2021. 14:35 »
Imam ja jednog drugara isto tako aj da vidim ko će meni.. Ja ću njima.. Itd.
Druže postoje propisi, zakoni..
Oni su iznad svakog mangupa..

Pare su iznad svakog zakona. Prosto.

Admini da prebace ove price o tehnickom u drugu temu. Zaprljasmo coveku garazu
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Mareska

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #247 poslato: 14. Jun, 2021. 14:45 »
Ljudi za pare i rodjenu decu prodaju..
Pričamo o propisima, zakonima..
  • Vozi: Passat

Van mreže dixon

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #248 poslato: 14. Jun, 2021. 14:45 »
Закон налаже да мораш проћи одређену границу издувних гасова, не налаже да ли мораш имати дпф и катализатор.. А што се осталих измена тиче, зависи искључиво од тога где одеш на технички и какав је дан овима што ти раде технички, као и од тога како се поставиш према њима...



Pretraga foruma [Google]