Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 29588 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže sasacalko

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #360 poslato: 25. Jun, 2017. 17:40 »
U koliko sati budete na Evzoni? Ja sam do sada bio na Evzoni u 07:00h, e sad s obzirom da cu ici krajem jula u nedelju ujutru i da su vec sada guzve, kad da budem na Evzoni? Jer isao neko na Dojran?

Sent from my ALE-L21  


Van mreže ugi85

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #361 poslato: 25. Jun, 2017. 18:47 »
Prilikom jucerasnjeg povratka nisam video nikakvu guzvu na Evzoniju, a to je bilo oko 7 uvece. Pretpostavljam da ti je to kasno. Guzva se napravi oko 7 ujutro, a rascisti obicno tek kasno popodne :(
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže zare

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #362 poslato: 25. Jun, 2017. 21:11 »
Ja obicno budem oko 6 po Grckom, nikada posle pola 7 i uvek ima da se saceka bar 20-tak minuta. Ne secam se da sam cekao duze od 40-50 minuta. Mnogo tu zavisi i od Makedonaca...

Van mreže IGOR 955

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #363 poslato: 26. Jun, 2017. 09:19 »
Evo svezih utisaka, trenutni sam na pola odmora u Asprovalti...ostalo mi je jos duuuugih pet dana sa antihristom od deteta 😀😂 nije prohodao skroz, ali svuda vuce za ruku. Ali da se vratimo, sta znam, Asprovalta mi je smor, imam vilu sa privatnim parkingom, to je plus, blizu je obale i to je plus, a sve ostalo mi je neka slabasna trojka... Tasos je Bali za ovo 😀. Tri puta na Tasosu do sada, vidim da ce biti i sledece godine... Cekamo avgust u utiske iz Poreca...ovde nisam odusevljen. 5 restorana, par marketa, i to je to.
Jesi li ti prijatelju siguran da si uopste u Asprovalti???Da nisi pogresio skretanje, pa zavrsio u nekom selu??? Asprovalta je najvece i najrazvijenije mesto u toj oblasti, ja sam bio prosle godine jedno popodne i nisam uspeo da je obidjem celu, tako da mi nije jasna tvoja konstatacija. Da si rekao Nea Vrasna, razumeo bih i slozio se, ovako ipak nisi u pravu...
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Van mreže dexterslab011

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #364 poslato: 26. Jun, 2017. 16:51 »
Tako sam i ja bio  2009. godine, na jedno poslepodne i mislio, uf super, kad ono,medjutim, 😀. Salu na stranu, posle dva, tri dana udjes u stos. Uz magistralu 3 restorana, 2 marketa i nekoliko dzidzabidzarnica, 1 pekara i 1 poslasticarnica. Uz more idu kafic 4 taverne, kafic, stanica policije i ambulanta, 2 poslasticarnice, restoran, 2 picerije, pa restoran, od fonatani radisamo jedna i to nesto traljavo. U poprevnim ulicama oko crkve, 1 ribarnica, 1 prodavnica bele tehnike i 10ak dzidzabidzarnica. More je super do 10 posle toga krs...sve je krcato, ali bukvalno. Makedonci, Bugari i matori Grci...naravno i mi, ppslepodne se jedva zgrabi lezaljka, a more je uzasno. Nea Vrasna i Vrasna su se toliko izgradile od 2009. da ih ne bi ni prepoznao. Mozda sam ja imao prevelika ocekivanja ili sam pak u soku sto prvu put moram da trckaram po plicaku za guzonjom koji jedva hoda, ali siurno ovo necu ponoviti nikada vise. Od Grcke sam video  Kasandru,Sitoniju, Tasos, Zakintos, Lefkadu, Krf i Stavros i evo sad i Asprovaltu...ljudi...ovo moze mnogo bolje...Bas sam razocaran...i ide mi se na Tasos...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #365 poslato: 26. Jun, 2017. 21:33 »
Tako sam i ja bio  2009. godine, na jedno poslepodne i mislio, uf super, kad ono,medjutim, 😀. Salu na stranu, posle dva, tri dana udjes u stos. Uz magistralu 3 restorana, 2 marketa i nekoliko dzidzabidzarnica, 1 pekara i 1 poslasticarnica. Uz more idu kafic 4 taverne, kafic, stanica policije i ambulanta, 2 poslasticarnice, restoran, 2 picerije, pa restoran, od fonatani radisamo jedna i to nesto traljavo. U poprevnim ulicama oko crkve, 1 ribarnica, 1 prodavnica bele tehnike i 10ak dzidzabidzarnica. More je super do 10 posle toga krs...sve je krcato, ali bukvalno. Makedonci, Bugari i matori Grci...naravno i mi, ppslepodne se jedva zgrabi lezaljka, a more je uzasno. Nea Vrasna i Vrasna su se toliko izgradile od 2009. da ih ne bi ni prepoznao. Mozda sam ja imao prevelika ocekivanja ili sam pak u soku sto prvu put moram da trckaram po plicaku za guzonjom koji jedva hoda, ali siurno ovo necu ponoviti nikada vise. Od Grcke sam video  Kasandru,Sitoniju, Tasos, Zakintos, Lefkadu, Krf i Stavros i evo sad i Asprovaltu...ljudi...ovo moze mnogo bolje...Bas sam razocaran...i ide mi se na Tasos...
Parga, Sivota, Kefalonija, Lefkada, Evia, Tasos, Jerisos, Nea Kratija, Zakintos (tako nesto)... srbin dok je ziv, ne moze da obidje celu Grcku... :)

Послато са GT-I9515  


Na mreži m@c|-|oR

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #366 poslato: 27. Jun, 2017. 08:49 »
Ima li ko iskustva sa aranžmanima za Španiju?

Ono, autobuski prevoz, obilazak malo Italija, malo Nica, malo Monte Karlo... Našao sam neku zanimljivu ponudu, pa me svrbi...
:)
Međutim, komentari hotela u kome se smeštaju Srbi su "zanimljivi".

Od - pristojan do - užasan.

Povrh svega, PP/AI je u pitanju, pa si vezan za hotel, nemaš slobode za tapas barove, paelju, ribu, hobotnicu i druge njihove "đakonije".
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #367 poslato: 27. Jun, 2017. 14:59 »
:)

Послато са GT-I9515  


Van mreže Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #368 poslato: 29. Jun, 2017. 19:49 »
Krecem sutra oko 22h iz Nisa, sa nadom da necu imati preveliku guzvu.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #369 poslato: 29. Jun, 2017. 19:57 »
Javi kako si prosao, i mi putujemo za koji dan
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže ugi85

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #370 poslato: 29. Jun, 2017. 21:06 »
Cisto sumnjam da ce biti guzve u to doba.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže slobodanalex

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #371 poslato: 29. Jun, 2017. 21:56 »
Krecem sutra oko 22h iz Nisa, sa nadom da necu imati preveliku guzvu.
Mozda se i sretnemo negde usput, mi krecemo sutra oko 18h iz NS.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže adamGT

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #372 poslato: 29. Jun, 2017. 21:58 »
I ja krecem sutra uveče, biće dosta kolega na drumu 😁

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura


Van mreže ugi85

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #373 poslato: 29. Jun, 2017. 22:32 »
Verujem da vecina vozaca zna ovaj trik ali nije na odmet da ponovim. Ukoliko se zateknete u koloni i temperatura motora predje radnu (90C), otvorite sve prozore, ukljucite grejanje na maksimum i odvijte ventilator na najvecu brzinu. Na taj nacin se temperatura vraca u normalu.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #374 poslato: 29. Jun, 2017. 22:54 »
Gde putujete kada idete tako rano sva trojica?
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+



Pretraga foruma [Google]