Autor Tema: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]  (Pročitano 53192 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ljusasd

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #540 poslato: 03. Feb, 2020. 23:39 »
Forum uopšte nije podeljen. Niti to iko želi.

Kao što je Hidroponika i napisao, jednostavno smo nas nekolicina koji se lično poznajemo dogovorili datum da zajedno odemo negde na ručak.

Ne vidim šta je tu problem.

Uglavnom smo se upoznali preko ovog foruma, a mnogi na ovom forumu su zahvaljujuči opet nekom od nas. Svako od nas je nekom ko vozi Škodu preporučio ovaj forum.

Nas nekolicina se lično znamo više od 7 godina i xy puta smo sedeli zajedno.

Sad se pogodilo da nas je bilo dosta.

Čpvek dobronamerno postavio sliku. a ono odmah teorija zavere.

Dosta nas iz ovog društva stiže i na organizovane skupove ovog Foruma.

To što ne može da se uklopi dolazak na taj mesečni skup je svima problem. Ko može on dođe.
  • Vozi: Karoq 1.5 TSI DSG Style 2019: AUDI A6 45 TDI Avant S-line 2018:

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #541 poslato: 03. Feb, 2020. 23:50 »
Niko ne govori o teoriji zavere . Opusti se 

12 Skoda , kolega je napisao redovno mesecno okupljanje . Za taj termin znam samo preko foruma , sa prijateljima se vidjam po par puta nedeljno pa mi je zato bilo cudno .

Ljudi svako dobro , ja se povlacim iz teme , kao da nista nisam ni pisao .  bravo2
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Hidroponika

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #542 poslato: 04. Feb, 2020. 00:01 »
To je bilo zimsko zasedanje....... nikakvo okupljanje van redovnih mesecnih okupljanja. Znaci sasvim redovno i uobicajno okupljanje.
Niko ne govori o teoriji zavere . Opusti se 

12 Skoda , kolega je napisao redovno mesecno okupljanje . Za taj termin znam samo preko foruma , sa prijateljima se vidjam po par puta nedeljno pa mi je zato bilo cudno .

Ljudi svako dobro , ja se povlacim iz teme , kao da nista nisam ni pisao .  bravo2
Pise sasvim redovno i uobicajno okupljanje a ne redovno mesecno kao sto vi kazete. A redovno moze biti i jednom  godisnje ako se ponavlja svake godine. Imam prijatelje koje vidim jednom godisnje a drazi su mi nego neki koje vidim svaki dan. To sto je neko sprecen da se vidja svakog dana da li zbog daljine ili ko zna cega ne znaci da nije prijatelj ili da je manji prijatelj od onog kojeg vidja svaki dan.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #543 poslato: 04. Feb, 2020. 00:11 »
Nikakvo okupljanje van redovnih mesecnih okupljanja .

Moja greska , pogresno sam razumeo .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Hidroponika

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #544 poslato: 04. Feb, 2020. 00:28 »
Recenica nikakvo okupljanje van redovnih mesecnih okupljanja u mom postu se odnosila na komentar Bugarina zasto slika nije stavljena u temu okupljanja van mesecnih okupljanja. Znaci procitaj lepo sve pre nego nekog optuzis. Ja ipak delim misljenje sa kolegom Ljusom da se ovde radi o teoriji zavere

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #545 poslato: 04. Feb, 2020. 00:40 »
Jujuju kakva napetost ovde  =))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Hidroponika

Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #546 poslato: 04. Feb, 2020. 00:52 »
Sujeta i zavid su cudo

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #547 poslato: 04. Feb, 2020. 01:22 »
Kompleksi su cudo . A ja sam tek budala sto spadam na vas nivo , al dosadno mi jbg  :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Hidroponika

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #548 poslato: 04. Feb, 2020. 07:47 »
Pa vidim i to da vas kompleksi ubise. Lepo sam objavio sliku automobila koji se voze na nasim ulicama a onda vas nekolicinu ubise kompleksi zasto se mi druzimo. Najbolje da smo trebali da vas pitamo da li smemo. Ljudi covek ide tamo gde ga srce vodi. Da li se to nekom svidja ili ne to je vas problem.

Na mreži bugarin

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #549 poslato: 04. Feb, 2020. 08:20 »
Vec dugo ne odgovaram na ovakve bezobrazluke, ali sad sam prinudjen.
Ubise komplexi??? Vidi, momce, komplexe moze da ima samo glupa osoba, za sta sebe ne smatram.
Postoji tema o druzenju skoda ljubitelja van skupova. Ocigledno da je ovo bilo nesto takvo. Osim ako za nekoga nije uvreda kad mu neko kaze da je ljubitelj skoda.
I na moje pitanje zasto slike nisu tamo postavljene, posto je, ponavljam, ocigledno da su se skupili vlasnici i ljubitelji skode, ti pocinjes da ga siljis na mene i seres o komplexima. Ej, krivo mi sto se druzite........
Koliko godina imas, leba ti???
Mislim, na kom si intelektualnom nivou kad sebi dopustas ovakve izjave???
Iskljucujem se iz dalje javne rasprave, a za sve nejansoce izvolite u PP.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Hidroponika

Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #550 poslato: 04. Feb, 2020. 08:47 »
Vidi decko da ti kazem jos ovo pa odoh. Mozes ti za sebe da mislis da si sta god pa cak i najveci genije na svetu. Ali ipak si to sto jesi. Na sta tebi lici nase druzenje to je samo tvoj problem. Umesto da kao moderator obrises postove koji nemaju veze sa temom slike skoda koje se voze na nasim ulicama ti ne radis svoj poso nego jos i dolivas ulje na vatru. Sto se tice siljenja prvi si ti krenuo sa tim da te svrbi tamo gde ne treba i da komentarises zasto slika nije objavljena gde si ti smatrao da treba. Pa sam vam ja samo na to odgovorio. Onda je prica skroz krenula u nekom pogresnom smeru i naravno da cu da stanem u zastitu sebe i svojoh prijatelja. To sto vi niste kao moderatori dovoljno sposobni da organizujete kvalitetan skup nije uopste moj problem. Naravno da necu preci 200+ km da bih stajao pored auta. A ovde su dosli prijatelji iz razlicitih krajeva Srbije. Od Beograda preko Pozarevca Smedereva Kragujevca Kraljeva. Inace sto se tice mojih godina imam ih sasvim dovoljno da mogu da rasudim ko su mi prijatelji i da sam donesem odluku gde cu da idem a gde necu. I evo da se obratim jos i glavnom moderatoru Pedji koji takodje ne reaguje na ove prozivke. Brises uvek sve postove koji nemaju veze sa temom a sad odjednom pustas da se raspravlja oko nekih nebuloznih stvari tipa ko ce sa kim da se druzi.
Evo vam jos slika
Da vidite kako to rade drugari
Toliko od mene
End i off

Van mreže Hidroponika

Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #551 poslato: 04. Feb, 2020. 08:55 »
I molim vas me banujte me. Ucinite mi uslugu da ne moram vise da citam ova vasa proserevanja. Evo da vam pomognem u tome.
BOLI ME QRAC ZA SVE VAS I ZA VAS FORUM

Van mreže mar_cog

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #552 poslato: 04. Feb, 2020. 09:13 »
Van ove prepirke.. Evo jedna fotka od jutros sa parkinga. Ne znam da li su automobili u vlasnistvu clanova foruma, ali na jednom mestu dva kodiaka, oktavia i felicia (iz koje su i napravljene fotke).
  • Vozi: Skoda Fabia Combi 1.9TDI

Na mreži petarp031

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #553 poslato: 04. Feb, 2020. 09:21 »
Mozda je bolje da organizujemo neki autobus da nas skupi po ovim nasim drzavicama pa da se napravi pravo druzenje, sta ste zapenili.
Pedja ce, kao i uvek kad uhvati vremena sve srediti, spustite malo loptu, u afektu se svasta izgovori i napise.

Van mreže milosn8

Odg: Škode koje SE VOZE na našim ulicama [SLIKE]
« Odgovor #554 poslato: 04. Feb, 2020. 09:42 »
Van ove prepirke.. Evo jedna fotka od jutros sa parkinga. Ne znam da li su automobili u vlasnistvu clanova foruma, ali na jednom mestu dva kodiaka, oktavia i felicia (iz koje su i napravljene fotke).

Jel ovo ispred Merkura??



Pretraga foruma [Google]