ŠKODA Fabia > FABIA 2014-2021

Fabia 3: prvi utisci, komentari, mišljenja...

(1/11) > >>

djordjebg:
Danas sam prvi put video i sedeo U FAbiji 3. U pitanju je papreni 1.4tdi sa 90ks. Veoma lep auto, ne bas lepe cene. Uveli su osvezenja u unutrasnjosti, auto je crven spolja, ali se to prenelo i unustasnjost pa su bokovi i savovi sedista takodje u crvenoj boji kao i jedan deo tapacirunga vrata. Multimedija mi se ne dopada, rezlucija ekrane je veoma losa, verovatno je Swing model znacajno bolji. Na kraju ostaje cena koja je po meni za 1000 evra skuplja nego sto treba da bude.











olajkris:
Kako celicne uticu na izgled... Steta ovako mnogo lep po meni i spreda i od pozadi....

Sloba011:
Video sam plavu Fabiju na Nbgd, spolja mi se svidja mnogo više nego moja (mk2), unutra takodje ali ne znam sta im se desilo pa da stave na udarno mesto sa ratkapnama. Ruzno do bola. IMHO, verzija Ambient sa 1.2TSI treba da ide na tik ispod 10k eura i napravice pometnju u toj klasi. Prijatelj probao 1.0 75ks kaže "jedva ide" :-)

jovan.ilic.89:
Јутрос у "рану зору" свратих нешто до Алпроса и видјех да је и њима у салон стигла нова Фабија (прошле седмице). За разлику од већ показане овде ова је била са средњим пакетом опреме + још неким додацима (мотор 1.2 TSI 90ks) :bravo:
Нисам имао времена да детаљно загледам, накратко сам сјео унутра, опипао шта ме интересовало, направио пар брзинских фотки (у прилично мрачном салону, па је то уз журбу утицало на нешто лошије фотке)...први утисци су позитивни, квалитет материјала бољи него на mk2, сједишта су ми супер (обзиром на она у mk1 и mk2 изгледају ми много боља, удобност је тешко процијенити без вожње)...штуро од мене, али такво је било и разгледање ooops1











Turbo:
Koliko je para ova?

Huawei P6 TT

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju