ŠKODA FORUMI > Gume Felne

Letnje gume. Saveti, iskustva. Sezona 2023.

(1/9) > >>

Salens90:
Pozdrav gospodo, nov sam član i u potrazi sam za novim letnjim gumama. Budžet do 9k po gumi. Dimenzije 205/55/R16. Škoda Oktavia. Vozim se po gradu, jednom u mesec i po, dva autoput relacija duga 600km.
Zamolio bih vas za savet koju gumu da uzmem, koju marku, pošto sam laik što se tiče ove teme. Hvala vam unapred, svako dobro!

wkobre:
HANKOOK Ventus Prime 4 za te pare.

Salens90:
Bas sam te i gledao i bile su mi u top 3. Hvala na odgovoru!

servuscd:

--- Citat: Salens90  10. Mar, 2023. 11:23 ---Pozdrav gospodo, nov sam član i u potrazi sam za novim letnjim gumama. Budžet do 9k po gumi. Dimenzije 205/55/R16. Škoda Oktavia. Vozim se po gradu, jednom u mesec i po, dva autoput relacija duga 600km.
Zamolio bih vas za savet koju gumu da uzmem, koju marku, pošto sam laik što se tiče ove teme. Hvala vam unapred, svako dobro!

--- Kraj citata ---

Objavljen je ADAC-ov test ljetnih guma za 2023 godinu upravo u toj dimenziji (205/55 R16). Obrati pažnju na gume u kategoriji "ne preporučuje se".

sve detalje možeš pročitati na ADAC test ljetnih guma 2023

servuscd:

--- Citat: servuscd  11. Mar, 2023. 08:30 ---Objavljen je ADAC-ov test ljetnih guma za 2023 godinu upravo u toj dimenziji (205/55 R16). Obrati pažnju na gume u kategoriji "ne preporučuje se".


više informacija na https://dis-a.com/blog/adac-test-ljetnih-guma-2023/
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju