ŠKODA Octavia > OCTAVIA 2013-2020

Cena velikog i malog servisa

(1/4) > >>

vukje:
Pozdrav, od sokro sam vlasnik Skode Octavie ||| karavan 2.0tdi 150ks 2020god.
Trebam odraditi mali i veliki servis pa me zanima cena delova i cena ruku.
Takodje imate li preporuku za neki servis u Novom Sadu ili Sapcu.

Pre ovoga sam vozio Hondu Accord koja je imala znatno manje troskove odrzavanja pa bih da proverim i ovde kakve cene da ocekujem.
VIN: TMBJJ9NE4L0134430

Hvala svima na odgovorima.

sloba147:
Sto se tice cene delova mozes da ih vidis na sajtovima za prodaju delova (da ne reklamiram). Sto se tice ruku za mali servis, po meni, je sve preko 50e pljacka, s obzirom da se radi o poslu od oko sat vremena za koji nije potreban neki preskupi alat.

hirurg:
Kod nas je 15e mali servis. Svi filteri i ulje. Neki malo veceg imena 20e a ima ih dosta sto rade za 10e, tu spadaju stalni klijenti koji sve rade. I to je ok jer mu treba pola radnog sata.
Kod nas je veliki servis od 40 do 75e zavisno od vozila.

zzeelljjkkoo:

--- Citat: vukje  24. Nov, 2023. 14:23 ---Pozdrav, od sokro sam vlasnik Skode Octavie ||| karavan 2.0tdi 150ks 2020god.
Trebam odraditi mali i veliki servis pa me zanima cena delova i cena ruku.

--- Kraj citata ---
Ако си ставио добро годиште, овај ауто је у гаранцији?
Дакле, немаш превише избора него овлашћени Шкодини сервиси, а у НС или ША их је лако пронаћи, пошаљеш упит маилом и изабереш најповољнији.
Или је дошла из иностранства?

vukje:

--- Citat: zzeelljjkkoo  29. Nov, 2023. 11:53 ---Ако си ставио добро годиште, овај ауто је у гаранцији?
Дакле, немаш превише избора него овлашћени Шкодини сервиси, а у НС или ША их је лако пронаћи, пошаљеш упит маилом и изабереш најповољнији.
Или је дошла из иностранства?

--- Kraj citata ---

Došla je iz inostranstva

Ponuda mi je 18700din mali servis, 64800din veliki servis sa kaišem uljne pumpe semeringom i šta već tu sve ide. Jel to realna cena onda? (cene su sa rukama)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju