Autor Tema: Superb 3 Sportline Difuzor  (Pročitano 1729 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže maradonaZapočeo temu

Superb 3 Sportline Difuzor
« poslato: 05. Nov, 2023. 21:14 »
Da li neko zna gde se može kupiti polovan difuzor sa Sportline Superba pre facelift-a? Poželjno Srbija ili okolina, ali može i UK, Nemačka..

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #1 poslato: 05. Nov, 2023. 21:23 »
Ако ти се не јави сам, пробај код @Buca Skoda Mladenovac.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže Velja_bg

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #2 poslato: 27. Jan, 2024. 15:11 »
Vezano za sportline difuzor - Da li mozda neko zna da li difuzor sa Superb FL odgovara na pre FL verziju?

Iz originala, po kataloskim brojevima, razlika u cenu je takva da je pre FL Sportline difuzor duplo skuplji!
Jednom prilikom sam bio parkiran pored Superb FL, (moja Superb nije FL), uporedjivao sam vizuelno, i nisam mogao da primetim da ima bilo kakve spoljne razlike. Da li mozda neko ima neku dodatnu informaciju?
  • Vozi: Skoda Superb 3

Van mreže Bingodalton

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #3 poslato: 27. Jan, 2024. 15:45 »
Samo da budemo nacisto, mislis na spojler gepeka?
Difuzor su ona peraja sto idu ispod branika, izmedju izduvnih cevi.

Mislim da imas da kupis Maxton na Instagramu.

Van mreže Velja_bg

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #4 poslato: 28. Jan, 2024. 14:41 »
Ne, bas mislim na difuzor. Svidja mi se izgled sa alu lajsnom koja je kao imitacija izduva.
Spojler gepeka je druga stvar.

Primer kompleta je na linku ispod.

https://www.kopacek.com/skoda/superb-iii/superb-iii-original-skoda-rear-bumper-diffusor-sport-line-full-set-assambled#description

Po kataloskim brojevima za pre FL model, potrebno je dole navedeno. Ovaj komplet u ovlascenom izadje 420+eur.

- Superb III Sport Line rear bumper diffusor - 3V5 807 521 H 9B9  //  3V5 807 521 J 9B9
- Superb III Sport Line LEFT chrome decoration 3V58078332ZZ
- Superb III Sport Line RIGHT chrome decoration 3V58078342ZZ
- Superb III Sport Line CENTER chrome decoration 3V58078232ZZ

Za FL, po kataloskom broju sve dolazi vec spakovano, i izadje duplo jeftinije, pa mi je pitanje da li ovo odgovara na pre-fl modele?
Meni deluje da je sve identicno spolja.

Diffuser Sportline 3V0 071 610D (without towbar) | 3V0 071 610E (with towbar)
  • Vozi: Skoda Superb 3

Van mreže Bingodalton

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #5 poslato: 28. Jan, 2024. 15:55 »
Nesto mi nisu nista posebno ti fabricki "difuzori", samo rupa na sredini, nema peraja, nista agresivno, ni posebno.
Mozda mozes kod nas pronaci medju polovnim delovima. Prilicno sam siguran da postoji neki Sportline rastavljen.

Van mreže Velja_bg

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #6 poslato: 28. Jan, 2024. 19:52 »
Nesto mi nisu nista posebno ti fabricki "difuzori", samo rupa na sredini, nema peraja, nista agresivno, ni posebno.
Mozda mozes kod nas pronaci medju polovnim delovima. Prilicno sam siguran da postoji neki Sportline rastavljen.

Poštujem, ukusi se razlikuju  ;D . Ja nekako vise volim da to bude manje upadljivo, a opet posebno na svoj nacin.

Cuo sam se sa Bucom i jos par otpada medjutim nemaju ih. Sportline jos uvek retko stize na otpade. Nemam problem da kupim originalni, ali rekoh da pitam da li nego zna ima li razlike izmedju branika obicne Superb i Superb FL.
Razlika je bas znacajna...
  • Vozi: Skoda Superb 3

Van mreže Bingodalton

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #7 poslato: 28. Jan, 2024. 21:24 »
U ceni, da.

Na mreži petarp031

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #8 poslato: 28. Jan, 2024. 23:02 »
Ne, bas mislim na difuzor. Svidja mi se izgled sa alu lajsnom koja je kao imitacija izduva.
Spojler gepeka je druga stvar.

Primer kompleta je na linku ispod.

https://www.kopacek.com/skoda/superb-iii/superb-iii-original-skoda-rear-bumper-diffusor-sport-line-full-set-assambled#description

Po kataloskim brojevima za pre FL model, potrebno je dole navedeno. Ovaj komplet u ovlascenom izadje 420+eur.

- Superb III Sport Line rear bumper diffusor - 3V5 807 521 H 9B9  //  3V5 807 521 J 9B9
- Superb III Sport Line LEFT chrome decoration 3V58078332ZZ
- Superb III Sport Line RIGHT chrome decoration 3V58078342ZZ
- Superb III Sport Line CENTER chrome decoration 3V58078232ZZ

Za FL, po kataloskom broju sve dolazi vec spakovano, i izadje duplo jeftinije, pa mi je pitanje da li ovo odgovara na pre-fl modele?
Meni deluje da je sve identicno spolja.

Diffuser Sportline 3V0 071 610D (without towbar) | 3V0 071 610E (with towbar)
Ja bih rekao da ti slobodno mozes poruciti ceo difuzor sa hrom lajsnicama od FL modela. Kako sam gledao pre FL je imala crne lajsne, negde i hrom, a FL samo hrom. Po OEM brojevima hrom detalje vezuje i za pre FL i restiling, dok sam difuzor vezuje samo za pre fl verziju. Verovatno jer je ta lajsna isla i crna i hrom, dok na restilingu nije takav slucaj.
Poslednji na slici je FL verzija.



Na mreži petarp031

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #9 poslato: 28. Jan, 2024. 23:26 »
Imas  slicnu temu na briskoda
https://www.briskoda.net/forums/topic/436900-sportline-rear-fake-exhaust-trim-no-more/
Meni se cini da covek napisa da kod FL verzije crne detalje ima LK dok sportline ide hrom. I rekao bih da je ovaj lik na kraju stavio na svoj pre FL bas to sto si ti nasao na superskoda.com (kopacek).
Pozdrav

Van mreže Mareska

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #10 poslato: 29. Jan, 2024. 02:34 »
Ako mislis na beli auto nije FL.
  • Vozi: Passat

Na mreži petarp031

Odg: Superb 3 Sportline Difuzor
« Odgovor #11 poslato: 29. Jan, 2024. 06:10 »
Na sivi sam mislio



Pretraga foruma [Google]