ŠKODA Superb > SUPERB 2008-2015

Skoda superb trese pri ubrzanju

(1/6) > >>

Indjic1:
Pozdrav sima.Vozim Superb 2010 125kw dsg.Imam problem koji me muci vec par meseci.Kada ubrzavam automobil krece da trese.Ne na volanu,nego cela kabina.Kada pustim gas prestane.Tockovi balansirani,rotirani napred nazad,menjani unutrasnji zglobovi do menjaca,nista.Automobil sve vise trese,pogotovo pod vecim gasom.Par ljudi mi je reklo da moze da bude do poluosovine.Bio sam kod par majstora niko ne moze da ustanovi sta je.Ako neko zna o cemu se radi neka napise.Hvala unspred,pozdrav!

strahinja:
Ista stvar, samo auto 2014 i manuelni menjac. Krece da trese od 130 pa na gore. Sve je isto menjano plus i poluosovine, nista nismo postigli. Resen problem balansiranjem, pa ko zna koji put, ali ovi su verovatno znali da rese.
Zbog toga sam resio da prodam 18 i predjem na 17
Sve fabrika, gume 225/40 r18

Indjic1:
Polusavano 5 puta,kod mene su 17 fabricke.Medjutim meni trese i na manjim brzinama,vec od 50 na dalje

Markkoni:
Ako trese samo pri ubrzanju može biti da se raspao nosač motora.

dixon:
Ma kakvi nosači motora kakve gume kakve felne, nisi ni video dobrog majstora čim na prvu ne znaju kvar... Menjaj homozglobove do menjača... Original je 350€ komad preskup je, zamenski koji god da staviš spremi se da ih na 8-10-12 meseci menjas jer propadnu i to je tako kako je

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju