Autor Tema: Servis za farove  (Pročitano 5111 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Servis za farove
« Odgovor #15 poslato: 19. Okt, 2021. 19:12 »
Zameni se staklo.....

Na to i mislim
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže durmitor2000

Odg: Servis za farove
« Odgovor #16 poslato: 25. Dec, 2023. 12:37 »
Da se nadovežem na ovu temu. Na mojoj Škodi Superb je slična situacija kao na poslednjoj slici staklo-plastika je ispucala.

Da li imate neku preporuku za majstora u Beogradu za zamenu stakla. Meni samo na netu izlazi neki servis i Braće Jerković.

Hvala.

Van mreže fobia24

Odg: Servis za farove
« Odgovor #17 poslato: 25. Dec, 2023. 15:16 »
Malo pre vidim oktaviju glanc novu A8 parkirana far joj zamagljen.. Das 22,23.000eura i posle mesec dana ti zamagljen far.. Koji je to kvalitet?
Ja sam pitao servis koji popravlja farove svih brendova i dobio odgovor kao u skodi. Da led farovi kod svih proizvodjaca magle sto je normalna pojava jer ne smeju zatvoriti far hermeticki zbog izjednjacavanja pritiska. Kapljice su problem, maglenje ne. Tako da kazu nema sta da se radi. Napomenuli su da to nije problem odredjene grupacije vec svih brendova. Neki to resavaju ugradjivanjem valjda grejaca i projektovanjem gde ce stajati osvetljenje unutar fara. Kazu da farovi vecih dimenzija imaju izrazeniji problem i zato je to na oktaviji uocljivo. Dakle, ako magle ravnomerno i to se povuce, nema razloga za brigu. Citao sam strucne tekstove u Sloveniji po tom pitanju i isto objasnjavaju. A problem se odnosio na vise brendova i to novih automobila sa led svetlima. Servis sam konktaktirao jer sam hteo da predihtuju na spoju izmedju fara i stakla na oktaviji 4.



Pretraga foruma [Google]