Autor Tema: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ  (Pročitano 3215 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Zdushan

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #15 poslato: 10. Nov, 2023. 18:43 »
Ne znam gde će, ali ja sam tako više puta uradio kad se pojavilo, a nisam imao pojma zašto (tek uzeo auto). I uspelo je.

Van mreže maradona

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #16 poslato: 10. Nov, 2023. 20:16 »
Izgleda da je ono isključivanje u meniju rešilo posao.
Ceo put je bilo odvratno vreme, mrkli mrak, kiša padala kao luda, pa nisam hteo previše da se približavam kao pravi vozač superba.

Van mreže fobia24

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #17 poslato: 10. Nov, 2023. 20:53 »
Meni jako zapisti i bas me neprijatno iznenadi. Kao na snimku.
https://youtu.be/WVf7ybV1yJU?feature=shared

Van mreže maradona

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #18 poslato: 10. Nov, 2023. 21:00 »
Tako se čuje i kod mene, ali se ne pali baš toliko često. Najčešće se upali kad neko ispred mene skreće, a ja ne kočim, jer procenim da ne moram. Mislio sam da je beskoristan, ali neku noć je za nijansu brže odreagovao od mene kad je neki genije sa novim X6 bez razloga ultra naglo zakočio u preticajnoj traci na auto-putu.

Na mreži Bingodalton

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #19 poslato: 10. Nov, 2023. 21:30 »
Ne znam jel stariji imaju turning assist, ne secam se da sam procitao taj termin ranije da je deo front assist-a.

Inace me izludi kad idem u rikverc, polako, i auto iza mene prodje i auto blokira kocnice. A vidim ga, zato idem polako i drzim nogu na kocnici. Zakuca se, ne mozes krenuti odmah, a neprijatno za saputnike nekako.

Van mreže maradona

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #20 poslato: 10. Nov, 2023. 21:46 »
Jel turning assist ili rear traffic alert?
Imam fabričku rikverc kameru i pokazuje mi još neke opcije oko prikaza kamere, ali ne znam čemu služe. Tako da je moguće da i ja imam tu asistenciju.

Na mreži dixon

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #21 poslato: 10. Nov, 2023. 21:58 »
To je samo kad ima senzore mrtvog ugla

Na mreži Bingodalton

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #22 poslato: 11. Nov, 2023. 11:41 »
Tako je, uz senzore mrtvog ugla.

Van mreže maradona

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #23 poslato: 12. Nov, 2023. 19:42 »
Ipak nije uspelo isključivanje u meniju.

Van mreže SuperB

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #24 poslato: 12. Nov, 2023. 21:54 »
Da vozis benzinca bio bi uvek ispred svih pa ti se to nikada ne bi ni aktiviralo  ;)

Na mreži Bingodalton

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #25 poslato: 13. Nov, 2023. 09:05 »
Bas cudno.
Mozes ga iskljuciti i ostace iskljucen.

Van mreže hirurg

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #26 poslato: 13. Nov, 2023. 09:08 »
Nikako mi nije jasno da se neko nabija u gepek. Pa auto reaguje bas na minimum! A taj sa bmw ti je namjerno to uradio jer ga je iritiralo sto si mu usao u gepek. Inace isto tako se rjesavam vozaca koji nisu savjesni i ne drze distancu. U Evropi se za  to placa fina kazna.
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže SuperB

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #27 poslato: 13. Nov, 2023. 09:38 »
Pa da budem iskren ne vidim ja tu neku blizinu, a nije bmw nego fiat stilo ako dobro vidim  :)
I meni se to upozorenje cesto aktiviralo, i kada treba i kada ne treba, cim imas neku vecu distancu od vozila ispred, u Srbiji dovodis sebe u opasnost da ti se izmedju tebe i vozila ispred ubaci neki strucnjak i tek onda napravi haos…. Pogotovo u BG

Van mreže maradona

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #28 poslato: 13. Nov, 2023. 09:47 »
Nikako mi nije jasno da se neko nabija u gepek. Pa auto reaguje bas na minimum! A taj sa bmw ti je namjerno to uradio jer ga je iritiralo sto si mu usao u gepek. Inace isto tako se rjesavam vozaca koji nisu savjesni i ne drze distancu. U Evropi se za  to placa fina kazna.
Nije ovo nikakva vožnja u gepeku. Obrati pažnju koliko se drži odstojanje u koloni kad sledeći put budeš vozio autoputem kroz Beograd.

@SuperB BMW je spomenut pre nekoliko postova. Da dodam samo da nema veze sa odstojanjem, jer me je pretekao i ispred mene zakočio.

Na mreži AleksandarAca

Odg: Škoda Superb 2017 Combi Front Assistant nije raspoloživ
« Odgovor #29 poslato: 13. Nov, 2023. 09:50 »
Nikako mi nije jasno da se neko nabija u gepek. Pa auto reaguje bas na minimum! A taj sa bmw ti je namjerno to uradio jer ga je iritiralo sto si mu usao u gepek. Inace isto tako se rjesavam vozaca koji nisu savjesni i ne drze distancu. U Evropi se za  to placa fina kazna.

+1.
Vozim dete u autu i imam vidljivu nalepnicu, ali orangutani se lepe u gepek i u gradu i na autoputu. A nisam od onih sto ga dave i kampuju u levoj traci na ap.



Pretraga foruma [Google]