Autor Tema: Superb 2 iskustva  (Pročitano 2126 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže PerCZapočeo temu

Superb 2 iskustva
« poslato: 17. Apr, 2023. 11:06 »
Kratak osvrt na vozilo koje sam vozio 13 godina. Automobil me je služio zaista odlično, bez nekih većih problema. Najviše problema sam imao u garantnom roku koji je bio 4 godine ( 2g. + 2g. doplatio). Tad mu je zamenjen kompresor klime. Imao sam proglema na 10000 km sa gumama (zamenili su 2 komada). Prihvatili su i zamenili oba prednja krila jer su pocela da skupljaju rdju u delu iznad farova. Posle garantnog roka sam imao zamenu hladnjaka rashladne tecnosti (bio negde bušan), čišćenje egr ventila zamenu usisne grane . Ostalo sem redovnih servisa i velikog servisa nije bilo šta da se radi (auto je održavan u ovlaštenom servisu). Auto je veoma udoban, siguran, brz, pouzdan. Išao sam na duža putovanja (2000 km) bez sumnje da moze da me ostavi negde. Potrosnja izmedju 6 i 8 litara u zavisnosti od puta, guzve itd. 
Prodao sam auto na preporuku jer na oglas se skoro niko nije javljao. Stekao sam utisak da je našim ljudima koji traže auto preko oglasa samo bitna cena I koje je godište automobila. Usao sam u cenovnu kategoriju ljudi koji uglavnom nemaju para I još manje da kasnije kvalitetno odrzavaju ovakav auto. Auto je bio 2010. g, tdi 170 ks, prednja vuca, rucni menjac, 170 hiljada presao.
Odjavljujem se sa ovog foruma jer sam promenio marku automobila,  zbog dugih rokova isporuke i nerazumljive cenovne politike novih automobila (ne garantuju cenu kad porucujes auto da ce takva biti I na kraju ). Bilo mi je čudno što se tako odnose prema svojim kupcima ali sam I razumeo momka u salonu koji je na moje gore navedene kostatacije uglavnom slegao ramenima. Otisao sam kod drugog proizvodjaca I kupio auto.
  • Vozi: Superb 2, 125 kw, elegance

Van mreže hirurg

Odg: Superb 2 iskustva
« Odgovor #1 poslato: 18. Apr, 2023. 08:42 »
Pozdrav i srecno. Naravno napisi sta si kupio... Da vidimo sta ceno... Mi kad dodjemo u tu situaciju
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020



Pretraga foruma [Google]