ŠKODA Modeli > RAPID 2012-2019

RAPID: utisci, komentari, informacije...

(1/27) > >>

hakkler:
danas vidio baš pravu poplavu limuzinskog rapida na cesti..baš ono "Rapid day"..i to u kvartu gdje živim.

jedan bijeli elegance sa zatamnjenim zadnjim šajbama..vrh  :P

dva Cappuccino Bež + jedan pacifik plavi sparkan kraj mene + jedan srebrni koji je non stop u kvartu zajedno sa jednim službenim (PZ auto) bijelim.

ovi u Ambition-ratkapa opremi su tako..tako.
Ratkape su blagi užas.

dok moram priznati da trokraki volan u unutrašnjosti odlično sjedi i puno bolje izgleda u interijeru.

jedan cappucino bež je očito bio opremljen start/stop sustavom jer čovjek nije znao krenuti na semaforu ..te prošao na debelo crveno iz sporedne u glavnu  ;D

i ta cappuchino bež mi je nikakva  boja ni na rapidu ni na novoj O3

još sam se navečer vozio paralelno s jednim po zelenom valu u centru Zg.a

ali još nisam ni jednog vidio sa OEM xenon svjetlima  >:( (500 seura doplata)

u pregovorima sam za jednog malo rabljenog srebrnog..ali od toga najvjerojatnije neče biti ništa.
Ima dosta pluseva i minusa na tom...  ::)

koja slička...od tog...iz pregovora  :))



nažalost..slike su sa 15" zimuljama. Inače se vozi na 17"  >:D

vlada320:
Baš sam jednog takvog srebrnog Rapida u Elegance+ opremi sa ZG tablama vidjao u BG. Ima 16 ili 17 felne, čak i brisač zadnjeg stakla, za koji se baš pitam da li je potreban i koristan takvoj vrsti karoserije (doplata oko 80e).
Trokraki volan je standard za sve Rapide MY2014. znači, od sredine prošle godine. Ovde čak i za Elegance nisu standard neke osnovne stvari poput zadnjih zvučnika, zadnjeg brisača, bočnih lajsni...

Turbo:
Jeste koristan taj brisač još kako. Naizmenično vozim 2 Oktavije, jedna ima druga ne, taj brisač je spas.

Filip:
hakkler, ovaj Rapid lepo izgleda, ima dobru opremu, koji su minusi?

vlada, turbo, taj brisač je poslednja stvar koju bih doplatio, odnosno kad malo bolje razmislim za njega nikad ne bih doplatio :D

pored toga što mi ruži zadnji deo auta mislim da ga nikad ne bi uključio, pored folije i velike zavesice mi ne bi baš pomogao

od brisača su neuporedivo korisniji senzori pozadi, pa je po mom mišljenju za njih doplata neophodna, i kod Oktavija i Rapida

hakkler:
največi minus kod mene na računu :D

u vezi auta..to je prvi promo model elegancea iz 2012.
največi minusi:
nema zadnje diskove
nema kontrolu zadnjih podizača
dosta velika udaljenost od mene..cca 300km
največi plusevi:
oprema elegance + dodatno dynamic paket (
profilirani zicevi..alu papučice) + dodatno dosta opreme na elegance
17" oem kotači kao na onom bijelom s prve strane + alu 15" zimski set up
oem parkirni senzori
bluetoth
1.6tdi :D bez start/stop sistema
cijena auta
vlasnik auta 100% provjereno..stariji gospodin
umjerena kilometraža cca 22kkm
tvornička garancija do 2016
rega do kraja 2014.
cijena..

u slučaju čuda..i kupovine auta promijenio bi volan..stavio trokraki i nabavio možda oem xenon farove
to je to :D


sent from my GT-D  

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju