Autor Tema: Hid set  (Pročitano 1240 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži slavisa982Započeo temu

Hid set
« poslato: 24. Sep, 2020. 12:54 »
Pozdrav, da li je iko imao iskustva sa aftermarket xenonima tj. ovim sto ih ima more na aliexpressu? Octavia 2 FL
  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 2012 2.0 TDI CR

Van mreže aleksaj.ing

Odg: Hid set
« Odgovor #1 poslato: 24. Sep, 2020. 14:40 »
Pozdrav, da li je iko imao iskustva sa aftermarket xenonima tj. ovim sto ih ima more na aliexpressu? Octavia 2 FL
Ja sam koristio nešto slično i generalno dosta tih stvarčica uzimam preko Aliexpress-a sa kojima sam dosta zadovoljan. Generalno kvalitet im je dobar ali nema pravila, može da bude da se zalomi i da bude odlično a i da ne vredi ništa. Konkretno za te iole skuplje stvari ne znam ni hoćeš li uspeti da nađeš a da poštarina ne bude više puta skuplja od toga što kupuješ. U zadnje vreme su ubacili ne malu poštarinu za slanje u Srbiju, osim za ove sitnije i jeftine stvarčice.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 1.6 tdi Greenline i Škoda Fabia 1.4 mpi Elegance

Na mreži slavisa982Započeo temu

Odg: Hid set
« Odgovor #2 poslato: 24. Sep, 2020. 15:53 »
Nasao sam set sa canbus-om za 70€ sa postarinom. 50€ set i 20€ postarina Fedex-om. Probacu pa sta bude, kad vec imaju sociva u faru.
  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 2012 2.0 TDI CR

Van mreže aleksaj.ing

Odg: Hid set
« Odgovor #3 poslato: 24. Sep, 2020. 16:48 »
Nasao sam set sa canbus-om za 70€ sa postarinom. 50€ set i 20€ postarina Fedex-om. Probacu pa sta bude, kad vec imaju sociva u faru.
Za te pare ćeš i ovde naći sve i svašta pa ako već daješ 70 evra onda to bolje kupi ovde, em ne moraš da čekaš em je sigurnije.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 1.6 tdi Greenline i Škoda Fabia 1.4 mpi Elegance



Pretraga foruma [Google]