Autor Tema: Auto limar Boris - Sopot  (Pročitano 1525 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Auto limar Boris - Sopot
« poslato: 02. Avg, 2019. 18:43 »
Evo ukratko da pohvalim coveka kod kog sam vozio svoju Fabiju da mi ispravi ulubljen gepek i da mi ispolira auto. Pre oko godinu dana sam vozio auto na farbanje u AC Alpros, gde su oni dali nekom podizvodjacu, a isao sam preko kasko osiguranja i utisak na kraju je uzasan! Omasena boja, preseci na pogresnim mestim, lose izmiksovama farba i na par mesta cak se vidi i spric git, opsti utisak minus 50000. Nazalost morao sam da sredim auto jer je ostecen za vreme oluje. Elem, nakon toga ja sam vozio normalno u rikverc i iskoci mi drvo ni od kuda 😀😂 elem, otisao sam na preporuku kod coveka koji me je toliko masirao da bi mi na kraju rekao 150e kao cenu da mi sredi gepek. Pozdravili smo se i razisli. Drugar koji se bavi trkama preporucio mi je jednog momka iz Sopota i ja sam se zapucao do njega i za sredjivanje gepeka i poliranje komplet auta platio 100e, rekao je nizu cenu, ali sam ga castio jer je bio maksimalno korektan i najbitnije tacan. Momak se zove Boris, telefon 061 2778563, a radionica mu se nalazi u centru Sopota. A koliko sam razumeo i njegov brat radi lakiranje, samo u drugom delu Sopota. Mogu reci da sam vise nego zadovoljan, pogotovo imajuci u vidu prethodna iskustva. U prilogu cu staviti slike, pre i posle.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016



Pretraga foruma [Google]