Autor Tema: EuroCar-Kuzmanovski - Sremska Mitrovica - ovlašćeni Škoda servis  (Pročitano 1098 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nikola indjijaZapočeo temu

Danas bio u S.Mitrovici pa usput svratio u servis da se malo informisem oko prvog servisa za moju oktaviu.Iznenadila me ljubaznost kako na prijemu u kancelariji tako i ljubaznost majstora.Sve se moze dogovoriti.
Dali neko ima bilo kakva iskustva sa ovim servisom?

edit:
Euro-Car
Adresa:Arsenija Čarnojevića 25, Sremska Mitrovica
Telefon:022/625047;
Radno vreme: 08-16:30h, sub: 08-14h, ned: ne radi
http://www.eurocar.rs/
« Poslednja izmena: 16. Sep, 2014. 11:24 Karlheinz Hell »
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Van mreže Filip

nemam, ali sam iz radoznalosti otišao na njihov sajt i imao šta da vidim

ovlašćeni Škodin servis nudi usluge chip tuninga u saradnji sa Revochipom, zanimljivo, ako ne utiče na garanciju (što je i logično, kada ga ovlašćeni sam reklamira), eto nečeg interesantnog za vas sa novi(ji)m kolima u garantnom roku, ili za one koji tek planiraju kupovinu...
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže joca 58

Servis u S.Mitrovici odradio mali servis(plus fiter goriva) na moje zadovoljstvo.Zamenjena neka gumica na kucistu filtera ulja (malo kapalo ulje na alternator) i to je trajalo jer se skida kompresor klime itd.Ociscena uljna pumpa na preporuku majstora.Sve skupa 20,500 din.Ostavili su povoljan utisak na sve,od zakazivanja,prijema,rada i gratis pranje na kraju sto do sada nisam doziveo.PREPORUKA.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

Van mreže joca 58

I jos da dodam zvali me ponovo da pitaju kada sam menjao svecice jer su to ispustili da provere.Posto sam menjao na 53000 bilo je krajnje vreme tako da su mi to zamenili danas originalne (navratio uz put) .To zadovoljstvo je kostalo 10100 din.Menjaju se na 60000 po uputstvu.Poz.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

Van mreže Joca TDI

Mali servis za 20.ooo rsd su trebali i da ti ispoliraju auto, tek će da te zovu... ;)

Van mreže joca 58

Citat: Joca TDI link=topic=2290.msg70510#msg70510









date=1500702742
Mali servis za 20.ooo rsd su trebali i da ti ispoliraju auto, tek će da te zovu... ;)
Ime nisi dobro procitao nilo je tu jo radova.Po meni je to OK.Najvise vremena je odnela zamena neke gomice na kucistu filtera ulja.Curkalo direktno na alternator pa je ppdtojala mogucnost fa se zapali.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens



Pretraga foruma [Google]