Autor Tema: PEĐA - Beograd, Mirijevo - servis podizača prozora  (Pročitano 4353 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

PEĐA - Beograd, Mirijevo - servis podizača prozora
« poslato: 16. Avg, 2013. 10:52 »
Juče sam bio u ovoj radnji, u pitanju je servis za popravku podizača prozora svih tipova automobila.
Vlasnik je dugo radio u poznatom "Boban-sajli", istovremeno radio privatno a od nedavno radi samo privatno.
Za pojedinačne automobile ne izlazi na teren.
U pitanju je garaža, prepuna podizača, alata i ostalih pripadajućih delova, ništa fensi,
a osim njega koji tu radi tu su i ponekad momci koji mu pomažu.
Više puta sam bio tamo sa raznim automobilima, i uvek je sve popravljeno brzo a cena je bila OK.


Telefon: 064 2288-651 Peđa
Adresa: Beograd, Pere Veljkovića 18, Mirijevo
Radi na zakazivanje, pa pre nego što odete - pozovite


Juče sam vozio tamo Volvo S40, koji mnogi izbegavaju da rade jer umesto sajli ima neke čudne "makaze"
koje se vremenom krive i prozor ne može lepo da se digne.
Peđa je uspeo i to da popravi.
Interesantno je da je u vratima Volvoa, bio i deo koji se proizvodi u "Czech Republic"  :))

« Poslednja izmena: 13. Feb, 2017. 20:14 Karlheinz »
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže djoleprolece

Odg: PEĐA - Beograd, Mirijevo - servis podizača prozora
« Odgovor #1 poslato: 11. Nov, 2013. 21:25 »
sve pohvale za ovaj servis... ja sam danas bio i prezadovoljan sam....
  • Vozi: Fabia 1.9sdi 2000

Van mreže Rade B

Odg: PEĐA - Beograd, Mirijevo - servis podizača prozora
« Odgovor #2 poslato: 12. Jun, 2014. 13:45 »
Sve pohvale za servis,uslugu i cenu .
Vidi se da momci imaju iskustva . Moja preporuka svima .
Pozdrav

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: PEĐA - Beograd, Mirijevo - servis podizača prozora
« Odgovor #3 poslato: 08. Nov, 2014. 23:24 »
Danas sam bio u servisu Peđa - popravka podizača autostakala. Problem je bio kod mene što je staklo na vozačevim vratima škripalo užasno pri dizanju i spuštanju, pa je moralo da se skine sve, podmaže, naulji i vrati nazad. Ne može bez kompletnog skidanja tapacirunga i zaštitnog lima, jer su donji točkići nepristupačni, pa se mora sve razmontirati. Sve je urađeno za pola sata, zamenjene istrošene žabice, očišćeno staklo, i sve ponovo zanitovano. Zamenjena su i mesta tasterima - jer su tasteri za prednja dva prozora pokazali znakove korišćenja pa su prebačeni za prozore pozadi - te prozore/tastere manje koristim.
Servis je u Mirijevu i popravljaju sve vrste podizača za autostakla. Možete im i poslati poštom podizač, ako niste iz Beograda.
« Poslednja izmena: 08. Nov, 2014. 23:33 Karlheinz Hell »
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+



Pretraga foruma [Google]