Autor Tema: Skoda connect problem  (Pročitano 5338 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Skoda connect problem
« poslato: 30. Okt, 2019. 15:50 »
Hej drugari radi li vama skoda connect, od juče kada sam hteo da podesim grejanje preko telefona, ne mogu da udjem u aplikaciju stalno mi izbacuje neki problem. Kako je kod vas jel vam radi.

Sent from my SM-G973F  


Van mreže Karlheinz

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #1 poslato: 31. Okt, 2019. 22:34 »
Trebalo bi od danas popodne da radi, nije par dana funkcionisalo, tako čitam na drugim forumima.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #2 poslato: 31. Okt, 2019. 23:14 »
Jeste proradilo danas popodne. Korisna, stvar je što možeš od kuće da upalis grejanje i udjes u topao auto.

Sent from my SM-G973F  


Van mreže djordje48

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #3 poslato: 01. Nov, 2019. 08:41 »
jel uslov za ovo podesavanje preko aplikacije da imas webasto? :o

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #4 poslato: 01. Nov, 2019. 08:48 »
jel uslov za ovo podesavanje preko aplikacije da imas webasto? :o
Jeste

Sent from my SM-G973F  


Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #5 poslato: 08. Jun, 2020. 13:22 »
Na kojem principu radi ova app? Mislim na način kojim putem ostvari vezu? Instalirao sam app ulogovao se, aktvirao ali nemam podatke na app. Imam Bolero u kamiqu, a nemam nikakav wifi tako da mislim da to neće baš funkcionisati.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže toleander

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #6 poslato: 08. Jun, 2020. 19:35 »
Treba ti Skoda Connect pretplata. Funkcionise preko ugradjene eSim kartice u samom autu.

Ja sam, uz auto, dobio i pretplatu na neke pakete, a neke sam morao da doplatim da bih imao sve funkcionalnosti.

Ovde mozes proveriti koje funkcionalnosti mozes imatu, uz pretplatu, naravno (samo izaberi svoj model):

https://availability.skoda-auto.com/457/sr-latn-CS#/
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #7 poslato: 08. Jun, 2020. 20:33 »
Uz novo vozilo sam dobio Care connect + Infotainment online 1 godinu. Moguće da nije aktivirana. Kontaktiraću podršku da vidim gde je zapelo :)
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže zoranius

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #8 poslato: 09. Jun, 2020. 15:09 »
Neki problem koliko mi se cini trenutno postoji. Meni je istekla licenca u martu i preko portala ne mogu da je produzim. Placa ce cini mi se nesto preko 4000din. Iz AČ sam dobio informaciju da nista do avgusta ne moze da se uradi.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #9 poslato: 09. Jun, 2020. 15:19 »
Meni sve I dalje radi noramalno, ne znam samo ni koliko mi važi to ali ima više od godinu dana kako sam aktivirao

Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #10 poslato: 09. Jun, 2020. 15:28 »
Neki problem koliko mi se cini trenutno postoji. Meni je istekla licenca u martu i preko portala ne mogu da je produzim. Placa ce cini mi se nesto preko 4000din. Iz AČ sam dobio informaciju da nista do avgusta ne moze da se uradi.
Da, i ja sam danas takvu informaciju dobio, da ima problem na serveru i da ne mogu da je aktiviraju. Nisam dobio precizan odgovor kada će moći.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #11 poslato: 26. Jun, 2020. 16:22 »
I dalje ništa. Care connect ne funkcioniše. Na infotaimentu mi za opcije iz te usluge piše da mi licenca nije aktivna i da zato ne funkcioniše. Kontaktirao sam AČ, ne znaju u čemu je problem, poslali su upit Škodi pa čekamo odgovor.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže ZarkoZapočeo temu

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #12 poslato: 26. Jun, 2020. 16:32 »
Pa ako ti ovo sve radi a ovo drugo ne zna I da ti je isteka licenca uloguj se lepo na sajt skodin I proveri jel ti vazi jos licenca?

Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #13 poslato: 26. Jun, 2020. 17:06 »
Uz novo vozilo koje je preuzeto pre 20tak dana treba da je prvih godinu dana aktivirana usluga. U aktivnim licencama je nema. To je problem što je nisu aktivirali.
Imam aktivan samo

Proaktivni servis   
koji obuhvata:
Podešavanja, Info poziv, Poziv u slučaju kvara, Automatsko obaveštavanje o nesreći
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020

Van mreže Joker

Odg: Skoda connect problem
« Odgovor #14 poslato: 04. Jul, 2020. 17:11 »
Možda nije odgovarajuća tema za pitanje, ali vezano je za problem sa škoda connect uslugom.
Ako se dobro sećam u nekoj temi na forumu sam pročitao ime osobe i mail adresu direktno u fabrici na koju mogu poslati upit za ovaj problem.
AČ zaista želi da pomogne, ali mi se čini da postoji neki problem u aktivaciji Care Connect: Remote Access za novo vozilo.  Na njihov upit fabrici dobijen je odgovor da moje vozilo ima Bolero i da zato imam samo  Proaktivan servis + eCall PR YO1. Vozilo nema Daljinski pristup i Infotainment Online.
Infotaiment online znam da nemam, ali daljinski pristup treba da imam.

Trebalo bi mi ime i mail adresa na koju bi mogao da pišem.
  • Vozi: Kamiq Ambition 1.0 TSI 85KW DSG 2020



Pretraga foruma [Google]