Autor Tema: Interval velikog servisa  (Pročitano 12282 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži vojkan85

Odg: Interval velikog servisa
« Odgovor #45 poslato: 20. Feb, 2018. 22:12 »
Meni se bliži veliki servis na A5 2012 godište, 2.0 tdi 81kW i kako mi reče majstor između 150 i 200k se radi. Ja sam sada na 168k pa ću da odradim da me ne boli glava. Jednom u 4 godine se valja utegnuti sve :). Cena će mi biti oko 300 evrića sa original delovima kako mi majstor reče.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži Nemampojma

Odg: Interval velikog servisa
« Odgovor #46 poslato: 14. Apr, 2024. 16:27 »
Poštovani,

Vidim da je tema vezana za servis. Pa da postavim pitanje.
Kupio sam Škodu Octaviu 1.9 TDI 2009god, od vlasnika koji je uvezao 2019e godine i sa njom presao samo 20 000km (ovo je tačna informacija, jer je covjek iz mog grada pa sam je zbog toga kupio). Skoro stalno je bila garažiranaa. Sutra ću joj raditi mali servis, ali imam pitanje da li moram i veliki raditi jer je baš malo prešao sa njom, barem da može ova godina pa da iduću odradim? Hvala unaprijed
  • Vozi: Škoda Octavia 1.9 TDI 77kw BXE

Van mreže hirurg

Odg: Interval velikog servisa
« Odgovor #47 poslato: 14. Apr, 2024. 17:36 »
Neam pojma
  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži Ljuba

Odg: Interval velikog servisa
« Odgovor #48 poslato: 14. Apr, 2024. 20:28 »
Ako se ne zna kad je v. servis rađen poslednji put, uvek se savetuje da se uradi ili barem da se proveri u kakvom su stanju kais, spaner, roler, vodena pumpa, gde si vec na korak od zamene delova jer ce majstor svejedno uzeti punu cenu za ruke.
U slucaju motora na tvom autu postoji opcija da se skine plasticni poklopac razvoda i da se vizuelno utvrdi u kakvom je stanju kais sto bi ti donekle dalo sliku mozes li da guras jos godinu dana.
  • Vozi: Fabia 2



Pretraga foruma [Google]